فهرست

شفیعی: برای تراکتورسازی سنگ تمام بگذارید

آی‌اسپورت- گسترش‌فولاد در این دو سالی که به لیگ برتر رسیده، به نحوی کمک تراکتورسازی شده است. تیم اول تبریز بازیکنانی که از چشم سرمربی تیم‌شان افتاده یا دچار افت فنی شده باشند را راهی تیم آبی‌پوش می‌کند تا در زمان‌هایی که نیاز داشتند از تیم همشهری پس بگیرند. خالد شفیعی هم بازیکنی است که سابقه بازی در گسترش‌فولاد را در کارنامه دارد. او در رابطه با مسابقه جمعه تراکتورسازی با تیم سابقش به آی‌اسپورت اعلام کرد: «خاطرات خوب زیادی از این تیم دارم ولی الان پیراهن تراکتورسازی بر تن من است. من فقط به این تیم فکر می‌کنم. در این دیدار نیز تلاش‌مان فقط برای سه امتیاز این دیدار خواهد بود.»
شفیعی در مورد دربی حساس این هفته هم توضیح داد: «بازی سختی خواهد بود هر دو تیم به سه امتیاز نیاز دارد و از طرفی تراکتورسازی هفته آینده با استقلال بازی حساسی دارد. گسترش نیز با پرسپولیس بازی دارد که تکلیف تیم سقوط‌کننده را مشخص می‌کند. به هر حال ما تلاش می‌کنیم که هم گسترش فولاد و هم استقلال را شکست دهیم تا تکلیف قهرمانی به روز آخر کشیده نشود.»
مدافع تراکتورسازی در انتها از هواداران تیم هم درخواست کرد که سه دیدار آخر لیگ سنگ تمام بگذارند: «این سه دیدار برای ما و هواداران حیاتی خواهد بود و می خواهم بدون توجه به هر مسئله‌ای استادیوم‌ها را پر کنند و جشن قهرمانی در تبریز لذت زیادی خواهد داشت.» 
 
     
آی اسپورت
2015-04-29 18:35:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر