فهرست
چلسی در آستانه‌یِ قهرمانی؛ فقط یک برد دیگر
چلسی در آستانه‌یِ قهرمانی؛ فقط یک برد دیگر

چلسی در آستانه‌یِ قهرمانی؛ فقط یک برد دیگر

آی‌اسپورت - «همه‌ تیمها میخوان مثل چلسی باشن. این که از روز اول تا روز آخر اول باشی اصلا کار آسونی نیست.» ژوزه مورینیو دیشب بعد از پیروزی در استادیوم کینگ پاور، همره با بازیکنانش پیش درآمدی بر جشن قهرمانی را برپا کردند. لستر که برایِ فرار از سقوط 4 بازی گذشته‌اش را برده بود، در این دیدار هم در نیمه اول 1-0 از حریفش پیش افتاد. اما چلسی با گل‌هایِ دروگبا، تری و رامیرس نتیجه را 3-1 کرد تا تنها به یک برد دیگر برایِ حتمی شدنِ قهرمانی نیاز داشته باشد. 

مورینیو که هفته پیش زیرِ فشار شدیدی از سوی مطبوعات و هوادرانِ تیم‌های دیگر، به خصوص آرسنال، بود و متهم شده بود به فوتبالِ \"کسالت‌بار\"، بعد از بازی گفت: «کاری که پسرایِ من تویِ این بازی کردن شاهکار بود. در مورد بقیه هم باید بگم که تجریه‌ام بهم میگه فقط به احساسات خودم اهمیت بدم. نیازی ندارم که بقیه بگن ما چه تیمی هستیم، خودم میدونم چه تیمی هستیم. ما به شکلی پراگماتیک تیمی هستیم که همه میخوان باشن. اینکه بتونی مقابل چنین تیم خوبی (لستر) درست دفاع بکنی به نظرم خیلی شیکه.»

چلسی یکشنبه‌یِ آینده در استمفورد بریج مقابل همشهری‌اش، کریستال پالاس قرار می‌گیرد و در صورتِ پیروزی چهارمین قهرمانی خود در دهه گذشته را به دست خواهد آورد. این در حالیست که آبی‌هایِ لندن پیش از این دهه در 50 سال فقط و فقط یک قهرمانی داشتند: «استمفورد بریج باید یکشنبه ما را به سمت قهرمانی پیش ببره. هوادارامون نباید جشن بگیرن، چون ما هنوز قهرمان نیستیم. اونا باید پشت تیم باشن تا 3 امتیازی که لازم داریم را به دست بیاریم. بعد قهرمان میشیم و پسرای من باید به خودشون افتخار کنن.»

     
آی اسپورت
2015-04-30 07:20:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر