فهرست
آمار شوکه‌کننده بالوتلی / 19 میلیون پوند برای هر گل!
آمار شوکه‌کننده بالوتلی / 19 میلیون پوند برای هر گل!

آمار شوکه‌کننده بالوتلی / 19 میلیون پوند برای هر گل!

آی اسپورت - ماریو بالوتلی از زمانی که به لیورپول آمده یک ناکام مطلق بوده و بعد از دورانی ناامیدکننده در میلان، حالا در لیورپول نیز عملکردی ضعیف تر از حد تصور را از خود به نمایش گذاشته است.

این فصل این مهاجم ایتالیایی با مشکل مصدومیت نیز چند باری رو به رو شده اما برای توضیح عملکرد ضعیف او کافیست به این بسنده کنیم که او فقط یک گل در لیگ برای لیورپول زده، تیمی که مشتاقانه کوشید با خرید بالوتلی، جانشین خوبی برای لوئیس سوارس پیدا کند.

آخرین نمایش ضعیف او سه شنبه‌ شب گذشته و مقابل هال‌سیتی رقم خورد که بالوتلی در ترکیب اصلی و زیر ذره‌بین قرار گرفت. لیورپول در این بازی شکست خورد و ماریو باز هم کاملا ناامیدکننده نشان داد.

روزنامه انگلیسی دیلی میل، به همین بهانه آماری را در مورد عملکرد بالوتلی از زمان حضورش در آنفیلد ارائه کرده و آن را با پولی که لیورپول برای او پرداخته مقایسه کرده که آماری بسیار عجیب به ویژه برای هواداران لیورپول به دست آمده:

لیورپول به ازای هر پاسی که بالوتلی داده، 80 هزار پوند به او پول داده، نکته اینکه دستمزد هفتگی او 90 هزار پوند است. این بازیکن به ازای هر گلی که برای قرمزها زده رقم شوکه کننده 19.24 میلیون پوند پول گرفته. بازیکنی مثل گراتزیانو پله که او هم ایتالیایی  است، تابستان گذشته فقط با مبلغ 8 میلیون پوند به ساوتهمپتون آمد و تا حالا 11 گل در لیگ برای این تیم زده. این آمار و ارقام بیش از هر کسی، برندان راجرز سرمربی لیورپول را زیر سئوال می‌برد که زمانی به شدت از خرید بالوتلی برای تیمش دفاع می‌کرد.

     
آی اسپورت
2015-04-30 09:44:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر