فهرست
قاب روز: حسرت پرسپولیسی‌ها پس از حذف
قاب روز: حسرت پرسپولیسی‌ها پس از حذف

قاب روز: حسرت پرسپولیسی‌ها پس از حذف

آی اسپورت- کمتر از یک هفته قبل بود که قرمزها توانستند با نمایشی مقتدرانه نفت آبادان را با دو گل در آزادی شکست دهند و بسیاری از هواداران این تیم نیز تصور می کردند که می توانند برد هفته قبل را تکرار کنند؛ اما این اتفاق رخ نداد تا پرسپولیسی ها یکی از دو جام معتبر فوتبال ایران را از دست بدهند. برانکو برای این دیدار از بازیکنان اصلی خود استفاده کرد تا نشان دهد که نفت آبادان را دست کم نگرفته؛ اما فرصت سوزی بازیکنان پرسپولیس باعث شد این دیدار به ضربات پنالتی کشیده شود.

در ضربات پنالتی هم قرمزها نتوانستند از برتری خود استفاده کنند تا در نهایت برای دومین سال متوالی در ضربات پنالتی برابر حریف خود شکست بخورند و از دور مسابقات کنار بروند. شکست بد موقع پرسپولیسی ها در جام حذفی با حسرت بازیکنان این تیم بعد از کنار رفتن از جام حذفی همراه بود تا به این ترتیب قرمزها تهرانی در فصل خوب خود نتوانند دبل کنند.

۹۸ ۴  
آی اسپورت
2017-12-19 17:47:00
نظر دهید

۴ نظر
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۲
سیانکی وسط پنالتی فکر میکرد بردن داشت رجز میخوند از ذوق. اخ اخ اخرش صداش در نمیومد. خیلیییی حال داد
فرزاد مهریار و دوستاش باباهای مشترکشونو می شناسند
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۵
5 تا زد یکیش چیپ بود
امسال اگه بازیهای آسیایی پرسپولیس رایگان بشه با نارنجک ... پرسپولیسیا رو پاره می کنیم تا بسوزند
۶۶۶۶۶۶
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۷
منم اگه رقیبم در ۲۲ بازی ۳ بازی میباخت اینطوری عقده گشایی میکردم.
۶
عادل فردوسی پور
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
بازیکن و مدیرعامل و اسپانسر و عابر بانک و همه عواملتون دزد،هستن تقصیر من نیست! برنامه دیشب هم ربطی به پنالتی منشا نداشت اصلا فارسی بلد نیست که برنامه دیشبم نگاه کنه، الکی به من ربطش ندیدن، تازشم باید خوشحال باشین، هم صنعت نفت از قشقایی بهتره، هم یک چهارم از یک شونزدهم!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر