فهرست
کمالوند و تاوان بازی با اعتبار فردوسی پور
کمالوند و تاوان بازی با اعتبار فردوسی پور

کمالوند و تاوان بازی با اعتبار فردوسی پور

آی اسپورت - فراز کمالوند در نهایت با جدایی از شاهین بوشهر به عنوان دستیار مجیدی در استقلل مشغول به کار شد. مربی ای که شاید مهم ترین دوران حرفه ای اش را روی نیمکت تراکتور گذرانده باشد. در همان دوران دلبری از هواداران تراکتور کمالوند یک شب در گفت و گوی تلفنی با برنامه نود تلاش کرد تا برای اثبات رنگی بودن عادل از خاطرات دوران ورزشی نویسی اش در یک روزنامه بگوید. جاییکه به گفته خودش عادل در کنارش می نشست. او برای اینکه عادل را از «برج بی طرفی اش» به پایین بکشاند بدون هیچ مدارایی گفت: «تعارف نداریم. هم من پرسپولیسی بودم. هم تو»

شبی که عادل تصور نمی کرد همکار سابقش برای خوشایند هواداران تراکتور اعتبار حرفه ای او را به حراج بگذارد. عادل آن شب یکی از معدود دفعاتی بود که در برنامه اش به نوعی آچمز شد.

اتفاقی که حالا بعد از یک دهه برای خود مربی استقلال تکرار شد. کمالوند بعد از بازی برابر فولاد در حالی که داشت اظهارات فنی می کرد ناگهان با این سوال مواجه شد که «در خصوص پرسپولیسی بودن تان چه صحبتی دارید؟» این جا بود که کمالوند با گفتن «خسته نباشید» فرار از پاسخگویی به این سوال را ترجیح داد و خداحافظی کرد.

شاید کمالوند تصور نمی کرد اذعانش به پرسپولیسی بودن او را کمتر از یک دهه بعد در این موقعیت قرار بدهد. کاری با پرسپولیسی بودن یا نبودن عادل نداریم اما شاید مربی این روزهای استقلال تازه متوجه زشتی رفتار آن شب خود با عادل شود. جایی که عادل نمی توانست بعد از شنیدن ادعای کمالوند با یک «خسته نباشید» آنتن زنده را ترک کند.

 

خبر ورزشی 

۳۱ ۴  
آی اسپورت
2021-03-07 20:59:00
نظر دهید

۴ نظر
alireza
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹، ۰۰:۵۸
ممنون با این قلم زباتون،خسته نباشید
۲
سیاوشان
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹، ۰۳:۰۷
عادل خیلی با طرفداری هاش از پیروزی در حق استقلال اجحاف کرد اگر فراز داره تاوان رفتار بدش با عادلو پس میده بنابراین با همین استدلال شما الان هم عادل داره تاوان سختی بابت اجحاف ها و یکسونگری های برنامش نسبت به استقلال رو پس میده چیزی که عوض داره گله نداره
۷
مسعود
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹، ۰۹:۲۳
یعنی 10 سال منتطر بودید که یارو رو گیر بیندازید عجب مردمان باحالی هستیم
۵
علی
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹، ۲۳:۴۹
فقط پرسپولیسیا هستن که حرفه ای رفتار میکنن و در تیم رقیب هم با تموم وجود کار میکنن.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر