فهرست
مزایده معکوس در تهران!/ کمترین پیشنهاد، بیشترین شانس
مزایده معکوس در تهران!/ کمترین پیشنهاد، بیشترین شانس

مزایده معکوس در تهران!/ کمترین پیشنهاد، بیشترین شانس

آی اسپورت- بعد از دو مزایده بی مشتری و بی سروصدای قبلی، سومین دورِ مزایده باشگاه های پرسپولیس و استقلال، حاشیه های جالبی به همراه داشت. از یک سو، استقلالی ها که تنها یک خریدار داشتند، با پاکتِ پوچ مواجه شدند تا در مزایده چهارم به انتظار خریدار تازه ای باشند. از سوی دیگر نیز، در بین سه خریدار پرسپولیس، از شانس بیشتری خریداری حرف زده می شود، که کمترین پیشنهاد را ارائه کرده است! 

معظمی نیا، شرکت استیل آذین ایرانیان و شرکت بهنام پیشرو کیش، سه مدعی خرید باشگاه سرخ پوش پایتخت به شمار می روند. در بین این سه نام، معظمی نیا با پیشنهاد 300 میلیاردی، بیشترین رقم پیشنهادی را روی میز گذاشته است. با این وجود، او قوانین سازمان خصوصی سازی برای واریز بخشی از وجه پیش از مزایده را رعایت نکرده و به همین جهت از این رقابت کنار گذاشته شده است. دومین پیشنهاد، با 298 میلیارد متعلق به شرکت بهنام پیشرو کیش است. در شرایط عادی، این شرکت باید برنده مزایده تلقی شود اما ظاهرا در پروسه بررسی صلاحیت ها، بهنام پیشرو شانس زیادی ندارد و  شرکت استیل آذین و به طور مشخص حسین هدایتی از بیشترین شانس برای مالکیت باشگاه پرسپولیس برخوردارند.

دوستانِ هدایتی، با اطمینان زیادی از پیروزی او در مزایده باشگاه پرسپولیس حرف می زنند. به نظر می رسد در پایان مزایده سرخ ها، صاحبِ کمترین پیشنهاد با رقم کری آمیز 296.666.666.666، توانسته برنده رقابت شود. با این وجود، مرد ثروتمند پرسپولیسی برای اعلام نام اش به عنوان مالکِ جدید باشگاه، چند روز صبر کند و به انتظار خبری از راهروهای سازمان خصوصی سازی باشد.

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-30 11:21:40
نظر دهید

۱ نظر
حامد حسن زاده
پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۲۲
بذارید حداقل پرسپولیس برسه دست یک پرسپولیسی.
خداییس وضع این فصل پرسپولیس ندیدی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر