فهرست
گزینه بلغاری استقلال را بهتر بشناسید
گزینه بلغاری استقلال را بهتر بشناسید

گزینه بلغاری استقلال را بهتر بشناسید

آی اسپورت - از ایوان کامنوف ایوانف بلغارستانی به عنوان گزینه خارجی استقلال برای خط دفاع نام برده می‌شود. ارزش این مدافع بلغارستانی 31 ساله در ترانسفر مارکت 300 هزار یورو تعیین شده است که در زمره بازیکنان ارزان قیمت قرار می‌گیرد. ایوامف یک یار با بازل و 2 مرتبه هم با پارنیزان بلگراد قهرمانی در لیگ‌های سوئیس و صربستان را در سال‌های 2013 و 2014 و 2015  تجربه کرده و سابقه هت تریک در قهرمانی دارد. ایوانف توانایی و سابقه بازی در هر 2 پست  دفاع میانی چپ و راس را دارد. قد او یک متر و 86 سامتی متر است و مدافع  بلند قامتی محسوب می‌شود.

ایوانف 9 بازی و یک گل برای تیم ملی زیر 21 سال بلغارستان و 41 بازی و 3 گل زده برای تیم ملی بزرگسالان این کشور انجام داده است.همچنین او سابقه بازی در تیم‌های ملی زیر 17سال و زیر 19 سال بلغارستان را هم در کارنامه دارد. نکته منفی درباره این مدافع سابقا ملی پوش سایقه 2مصدومیت شدید و طولانی( بیش از یکسال) او در سال‌های 2014 و 2015 است. یک دوره مصدومیت طولانی که باعث شد تا در سال 2016 یک فصل بدون تیم باشد و بیرون بماند.

آخرین تیم این بازیکن در سال 2019 ایتار بلغارستان است. قبل از آن هم بازیکن فیهرن ساندانسکی بلغارستان بود. پالانگا لیتوانی، آلتی اسپور ترکیه، بیروی استرا زاگورا بلغارستان، آرسنال روسیه،پاناتیناکوس یونان و لوکوموتیو بلغارستان تیم‌های ایوانف بعد از بازگشتش از مصدومیت یعنی 2016 به این طرف هستند. بیش از 8 بار تیم عوض کردن ایوانف در 4 سال اخیر نشان می‌دهد که  که این مدافع بعد ازمصدومیت  نتوانسته به روزهای خوب و اوجش برگردد. ایوانف بین سال‌های 20005 تا 2010سابقه بازی در تیم اول بلغارستان یعنی زسکا صوفیه را هم در کارنامه دارد. این بازیکن در 241 بازی که انجام موفق شده در آنها 18 گل بزند و 6 پاس گل بدهد.

طبق شنیده‌ها قرار است این بازیکن بکشنبه یا دوشنبه برای پشت سر گذاشتند تست‌های پزشکی به تهران بیاید. گویا کادر فنی به لحاظ فنی عملکرد این بازیکن را تایید کرده است و باشگاه هم به لحاظ مالی با ایوانف به توافق رسیده است.اگر در تست‌های پزشکی مشکلی پیش نیاید این مدافع بلغارستانی سومین سهمیه خارجی استقلال خواهد بود.اینکه باشگاه به دنبال بازیکنان با سابقه مصدومیت بالا مصدوم مثل ایوانف و ایبینی می‌رود بسیار عجیب اسیت و احتمالا به بوجه محدود این باشگاه و البته بسته شدن پنجره مقل انتقالات ربط دارد که فقط می‌توانند بازیکن ازاد جذب کنند.اما خب همیشه شانس با آبی‌ها یار نیست که یکی مثل مامه بابا تیام در تور آنها بیافتد!

 

ایلنا 

۲    
آی اسپورت
2020-01-27 13:09:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر