فهرست
نفت- پدیده؛ مسابقه ای که پرگل نمی شود
نفت- پدیده؛ مسابقه ای که پرگل نمی شود

نفت- پدیده؛ مسابقه ای که پرگل نمی شود

آی اسپورت- تیمِ علیرضا مرزبان، در شرایطی برای میزبانیِ حساس فردا از نفت تهران آماده می شود، که با کلین شیتِ هفته گذشته در ورزشگاه آزادی، عنوان بهترین خط دفاعی لیگ را به دست آورده است. پدیده در 27 هفته گذشته رقابت های لیگ برتر، تنها 23 گل دریافت کرده و همین عملکرد مثبت هافبک های تدافعی و خط دفاعی تیمِ مشهدی بوده است که پدیده را علیرغم ضعف آشکار در گلزنی، از منطقه سقوط دور کرده است. 

رقیب فردای پدیده نیز، در دفاع عملکردی شبیه این تیم داشته است. نفت با 24 گل خورده، دومین خط دفاعی برتر لیگ به شمار می رود. تیمِ علیرضا منصوریان، در 6 بازی اخیر در رقابت های لیگ برتر، با مساوی بیگانه بوده  و 4 پیروزی و دو شکست را تجربه کرده است. پدیده ای ها اما از 4 بازی اخیر، در 3 مسابقه به نتیجه مساوی رضایت داده اند.

تردیدی وجود ندارد که مسابقه مشهد، حساسیت فوق العاده ای برای نفت تهران خواهد داشت. آن ها به عنوان مدعی درجه دوم قهرمانی، با پیروزی در سه مسابقه پیش رو می توانند لیگ برتر را از آن خود کنند. پدیده مشهد اما حریفی نیست که به سادگی اجازه باز شدن دروازه اش را به زردپوشان بدهد. به نظر می رسد نبرد این دو تیم، مسابقه ای فیزیکی و کم گل باشد. چیزی شبیه مسابقه رفت که پنالتیِ پادوانی، تنها گلش را رقم زد.

     
آی اسپورت
2015-04-30 12:52:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر