فهرست
استتوس: ژورنالیستی که شترمرغ شد!
استتوس: ژورنالیستی که شترمرغ شد!

استتوس: ژورنالیستی که شترمرغ شد!

آی‌اسپورت - وقتی بعد از شکستِ 3-1 لستر به چلسی، این بیکر در کنفرانس مطبوعاتی از نایجل پیرسون پرسید «این انتقاداتی که میگین مدام از بازیکناتون میشه، دقیقا منظورتون کدومه؟»، پیرسون که سابقه خوبی در زمینه ارتباطش با مطبوعات ندارد جواب داد: «ببخشید شما 6 ماهِ گذشته تعطیلات بودی کلا؟ اگه واقعا جوابِ این سوال را نمیدونی یه شترمرغی که سرت را کردی زیر شن!» 

در ادامه بیکر سعی کرد آرامش را به کنفرانس برگرداند، اما کار از کار گذشته بود: «ببین پسرم یا تو خیلی ابلهی، یا خیلی احمقی! وقتی این سوال را میپرسی به نظرم خیلی ابلهی!» اینجا بود که پیرسون بلند شد و جلسه را ترک کرد.

اما بیکر در واکنش به این اتفاق عجیب توئیت کرد: «وقتی نایجل پیرسون بهت میگه شترمرغ این قطعا بهترین نقطه‌یِ رزومه‌یِ کاریت هست. چی غیر از این؟» بخشِ عظیمی از همکارانِ بیکر هم این توئیت را ری-توئیت کردند و به حمایت از او و حمله به پیرسون پرداختند.

نایجل پیرسون که حالا دوباره تیمش با خطر سقوط مواجه شده، پیش از این هم در بازی مقابل کریستال پالاس گلویِ جیمز مک‌آرتور را گرفته بود و به کارشناسانِ برنامه Match of the Day با تمسخر گفته بود \"سرچشمه‌هایِ دانش و آگاهی\".   

     
آی اسپورت
2015-04-30 13:01:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر