فهرست
44 روز بعد از یک خاطره‌ی 4 تایی؛ مراقب خودت باش استقلال
44 روز بعد از یک خاطره‌ی 4 تایی؛ مراقب خودت باش استقلال

44 روز بعد از یک خاطره‌ی 4 تایی؛ مراقب خودت باش استقلال

آی اسپورت- شاگردان امیر قلعه نویی در این فصل، خاطره های خوبی از صبایِ قم ندارند. استقلال اولین بار در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر، با صبای قم مسابقه داد. به نظر می رسید این بازی، بعد از ناکامی های متوالی، استقلال را به مسیر پیروزی برگرداند. آبی ها در آزادی میزبان صبا بودند و سرانجام در بیست دقیقه پایانی بازی، موفق به باز کردن دروازه حریف شدند. تنها دقایقی بعد اما گل شهباززاده، با گل مساوی ایوب کلانتری پاسخ داده شد تا یک امتیاز، همه چیزی باشد که در پایان این مسابقه برای استقلال باقی می ماند.

استقلال و صبا، دومین مسابقه فصل شان را در آخرین روزهای سال 93 برگزار کردند. صبا در این مسابقه دوستانه 4 گل به استقلالی ها زد و شوک عمیقی به تیم قلعه نویی وارد کرد. تیم تارتار این مسابقه را طوفانی اغاز کرد و خیلی زود توسط  جلال علی محمدی به گل رسید. اشتباهات سریالی مدافعان استقلال، موجب شد ایوب کلانتری نیز در این نیمه دو گل به استقلال بزند. گلِ چهارم، روی شاهکار آبی ها وارد دروازه این تیم شد. این بار ضربه فروزان به مدافعِ تیم خودی برخورد کرد و به سمت دروازه برگشت تا گل چهارم صبا رقم بخورد. حتی درخشش و گلزنی محسن کریمی نیز، از تلخی این شکست برای استقلالی ها کم نکرد.

در آستانه دیدار فردا با صبای قم، امیر قلعه نویی دقایقی از تمرین امروز تیم اش را به یادآوری این مسابقه اختصاص داد. او از مهره های تیمش خواست این بازی را توی ذهن داشته باشند و در مسابقه قردا، اجازه درخشش به مهاجمان سرعتی حریف را ندهند تا فاجعه دیدار دوستانه آخر سال تکرار نشود. جلال علی محمدی البته به عنوان یکی از همین مهاجمان سرعتی مدنظر امیر، از حضور در بازی فردا محروم خواهد بود.

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-30 14:01:49
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۵:۴۸
اون بازی دوستانه بود و تاج بدون بازیکن های اصلیش بازی کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر