فهرست
پیش بینی استقلال‌خوزستان- سپاهان؛ 3-3 مساوی؟
پیش بینی استقلال‌خوزستان- سپاهان؛ 3-3 مساوی؟

پیش بینی استقلال‌خوزستان- سپاهان؛ 3-3 مساوی؟

آی اسپورت-  نبردِ روز جمعه تیم های استقلال خوزستان و سپاهان در اهواز، چهارمین تقابل تاریخ دو باشگاه به شمار می رود. نبردی که عبدالله ویسی را در تقابل با سپاهانی قرار می دهد که از او یک مربی ساخت و حسین فرکی را، به شهری برمی گرداند که قهرمانی رقابت های لیگ برتر را در آن جشن گرفت.

اولین نبرد تاریخ سپاهان و استقلال صنعتی خوزستان، در فصل گذشته به برتری سه بر صفر سپاهانی ها ختم شود. تیم اصفهانی در مسابقه دوم، کمی سخت تر برنده شد و این بار مسابقه را با نتیجه 3-1 از آن خود کرد. در مسابقه سوم که دیدار رفت دو تیم در لیگ چهاردهم به شمار می رفت، کار برای سپاهان به مراتب سخت تر شد. طلایی ها این بار در حالی با نتیجه 3-2 از پس حریف برآمدند، که تا 15 دقیقه پایانی با نتیجه 2-1 از این تیم عقب افتاده بودند. اگر روند نتیجه های این دو تیم در برابر هم به همین شکل ادامه پیدا کند، دیدار فردای آن ها با تساوی 3-3 به پایان خواهد رسید!

ویسی و تیمش که با سه تساوی متوالی به بازیِ سپاهان رسیده اند، به نتیجه مساوی این مسابقه نیز راضی خواهند بود. برای سپاهان اما هیچ نتیجه ای به جز برد نمی تواند قابل قبول باشد. آن ها با 9 امتیاز زا سه بازی پیش رو، شانس زیادی برای قهرمانی رقابت های لیگ برتر خواهند داشت.

     
آی اسپورت
2015-04-30 14:46:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر