فهرست
دایی در آذربایجان: نگران خشک شدن دریاچه ارومیه هستم
دایی در آذربایجان: نگران خشک شدن دریاچه ارومیه هستم

دایی در آذربایجان: نگران خشک شدن دریاچه ارومیه هستم

سرمربی پیشین تیم‌ ملی و پرسپولیس که با پرواز دوم تیم پیشکسوتان به مرکز آذربایجان غربی سفر کرده بود، بلافاصله از فرودگاه بین‌المللی ارومیه به مرکز صداوسیمای این شهر رفت تا مهمان ویژه برنامه این شبکه این شهر باشد. علی دایی که با زبان آذری در این برنامه صحبت می‌کرد، با افتخار از اصالت آبا و اجدادی خود سخن گفت و اظهار کرد به آذری بودن خودش افتخار می‌کند.

دوران کودکی:‌ در دوران کودکی و نوجوانی همراه خانواده‌ام برای گردش و شنا به دریاچه ارومیه آمدهام اما با تمام علاقه‌ای که برای دیدن شهر ارومیه داشتم، در دوران بازیگری و مربیگری‌ام، این فرصت نصیبم نشده بود.

وضعیت فعلی دریاچه ارومیه: دوران کودکی که به دریاچه ارومیه می‌آمدیم، اینجا شرایط خیلی خوبی داشت اما متاسفانه درحال حاضر این دریاچه زیبا، خشک شده است.

خاطرات دوران کودکی  و مخالفت‌های زنده‌یاد ابوالفضل دایی با فوتبال: پشت خانه‌مان با توپ پلاستیکی بازی می‌کردیم. پدرم خدابیامرز اجازه نمی‌داد فوتبال بازی کنم اما مادرم همیشه از من حمایت می‌کرد.

درس: پدرم می‌گفت باید درس بخوانم تا مهندس بشوم اما زمانی که به عضویت تیم‌ملی درآمدم، شب‌های قبل از مسابقه تلفن می‌کرد و می‌گفت شب زود بخواب که فردا مسابقه داری.


 دایی در مسابقه تلویزیونی این برنامه که پیرامون دریاچه ارومیه بود، شرکت کرد و به گزینه شماره ۲ رای داد. سوال مسابقه در مورد دلیل خشک شدن دریاچه ارومیه بود که مردم یکی از گزینه‌های: ۱- خشکسالی، ۲- بی‌توجهی مسئولان و ۳- مصرف زیاد آب، را می‌توانستند انتخاب و ارسال کنند.  ۴  
آی اسپورت
2015-04-30 15:26:32
نظر دهید

۴ نظر
اراز
پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۵:۴۶
خیلی وقت پیش باید نگران میشدی گارداش
حمید
پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۷:۱۲
یاشاسین علی دایی
سایمان
پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۲۳
چه عجب ایشان متوجه این فاجعه جغرافیائیدر منطقه آزربایجان شدند کاش یکی به کریم هم میگفت ...
سونمز تورک
پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۳:۰۸
دایی صبح بخیر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر