فهرست
بازگشت مرد محبوب به انزلی/ اسکوچیچ و ساندویچِ قو!
بازگشت مرد محبوب به انزلی/ اسکوچیچ و ساندویچِ قو!

بازگشت مرد محبوب به انزلی/ اسکوچیچ و ساندویچِ قو!

آی اسپورت-  وقتی که بعد از سال های متمادی، بالاخره قرار بر این شد که نیمکت ملوان، از حلقه خودی ها و چند مربی محدود همیشگی خارج شود و به یک مربی خارجی برسد، خیلی از هواداران باشگاه پرهوادار شمال کشور، به ای اتفاق خوشبین نبودند. اسکوچیچ اما به سرعت روند مجبوب شدن در کناره های دریای خزر را طی کرد. مربی کروات خیلی زود به سبب توانایی های فنی، به چهره محبوب بازیکنان تبدیل شد. با این وجود، نتایج انزلیچی ها در نیم فصل اول لیگ گذشته قابل قبول به نظر نمی رسید. در نیم فصل دوم اما همه چیز تغییر کرد. اسکو در انزلی تیمی را ساخت که خیلی ها معتقد بودند در صورت ادامه این راه، در لیگ چهاردهم آسیایی خواهد شد.

عدمِ توافق مالی، راه اسکوچیچ را از ملوان جدا کرد. در روزهایی که او در فولاد نتایج خوبی می گرفت و در میان بالای جدولی ها حضور داشت، ملوان با نصرت ایراندوست یک بحران جدی را در آخرین نقطه جدول رده بندی تجربه می کرد. اوضاع تیم سفیدپوش با فیروز کریمی کمی بهتر شد اما آن ها هنوز هم نتوانسته اند به طور کامل از خطر سقوط در امان بمانند. به ویژه بعد از ناکامی های سریالی هفته های اخیر.

مسابقه فردای ملوان و فولاد، اولین بازگشت اسکوچیچ به انزلی را بعد از پایان لیگ سیزدهم رقم خواهد زد. این مربی خوش اخلاق، احتمالا فردا از سوی سکوهای تحتی مورد تشویق قرار خواهد گرفت. او در نیم فصل اول، در یک مسابقه دشوار با پنالتی سروش رفیعی موفق به شکست فولاد شده و در مسابقه فردا، به دنبال دبل کردن تیم سابق اش خواهد بود تا شانس کسب سهمیه را زنده نگه دارد.

     
آی اسپورت
2015-04-30 16:49:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر