فهرست
کارشناسی / فیل تامسون: دیگر شانسی برایِ لیورپول نیست
کارشناسی / فیل تامسون: دیگر شانسی برایِ لیورپول نیست

کارشناسی / فیل تامسون: دیگر شانسی برایِ لیورپول نیست

آی‌اسپورت - فیل تامپسون کارشناس اسکای اسپورتس اعتراف می‌کند شانس کمی که باشگاه برای راهیابی به لیگ قهرمانان در فصل بعد داشت کاملاً از دست رفته است. لیورپول با باخت 1-0 خود مقابل هال سیتی هفت امتیاز از منچستر یونایتد 65 امتیازی عقب افتاد و در جایگاه پنجم ایستاد. تنها 4 بازی از لیگ برتر باقی مانده است و این بدان معنی است که لیورپول سهمی در لیگ قهرمانان نخواهد داشت. او می‌گوید لیورپول چوب اشتباهاتی را که در فصل نقل و انقالات مرتکب شد را می‌خورد: «لیورپول باید در تمام بازی هایش تا آخر فصل برنده میدان باشد تا شاید بتواند راهی به لیگ قهرمانان پیدا کند. روزنه های امید هنوز کامل بسته نشده اند. ما باید در بازی با هال سیتی در جایی برنده میشدیم که در فصل قبل بدترین بازی را داشتیم و در آن مسابقه 3-1 شکست خورده بودیم. اما متاسفانه این بازی نیز چندان تعریفی نداشت. بازیکنان هال سیتی عصبی بودند و ما باید از این موقعیت استفاده می کردیم و بازی را خیلی سریع دست می گرفتیم. دقیقاً همین اتفاق در بازی مقابل وست برومویچ هم افتاد.»

به نظر \"تومو\" مسئولین باشگاه هرگز نباید پیش از اینکه جایگزینی برای سوارس پیدا می‌کردند به او اجازه می دادند آنفیلد را ترک کند: «سوارس بازیکن بزرگی است و از دیگر بازیکنان نیز انتظار دارد که همین گونه باشند. به نظر شما چرا دنیل استوریج و رحیم استرلینگ سال گذشته اینقدر خوب درخشیدند؟ بخاطر اینکه با سوارس هم بازی بودند. در آن زمان من گفتم که خریدن ماریو باروتلی ریسک باارزشی است، اما با گذشت فصل دیدم که حضورش فایده چندانی نداشت و می بایستی جایگزین می شد. ریکی لمبرت هم آنچنان که باید و شاید بازی نکرد. در حقیقت دیووک اوریژِی تنها بازیکن درست و حسابی بود که خریدیم ولی او را هم به صورت قرضی به فرانسه بازگرداندیم. در حال حاضر ترکیب نهایی تیم به گونه ایی شده که استرلینگ به تنهایی در نوک حمله بازی میکند. و من واقعاً نمی دانم چه منطقی پشت این چینش بازیکنان وجود دارد.»

تامسون درباره داستان الکسیس سانچس و انتقالش به آنفیلد هم می‌گوید: «اگر من بودم تا سانچس امضا نمی‌کرد حتی نمیذاشتم سوارس سوار تاکسیِ فرودگاه بشود. لیورپول اینجا دست بالا داشت و خیلی راحت می‌توانست بگوید ببخشید سوارس اما تا وقتی سانچس امضا نکرده به ما حق نداری بری بارسلونا.»

 

     
آی اسپورت
2015-04-30 16:26:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر