فهرست
حمایت روسای روسونری بعد از شکست؛ اینزاگی در میلان می‌ماند
حمایت روسای روسونری بعد از شکست؛ اینزاگی در میلان می‌ماند

حمایت روسای روسونری بعد از شکست؛ اینزاگی در میلان می‌ماند

آی اسپورت - فیلیپو اینزاگی از باشگاه میلان مهلت گرفته و فعلا از این تیم اخراج نمی‌شود. بعد از شکست شب گذشته میلان مقابل جنوا که روسونری را در رتبه دهم جدول سری آ قرار داد، خبرهای زیادی در مورد اینکه اینزاگی طی همین یکی دو روز اخراج خواهد شد، در رسانه‌های ایتالیایی مطرح شد.

اما شبکه تلویزیونی رسمی باشگاه میلان اعلام کرد اینزاگی در میلان خواهد ماند و به کارش به عنوان سرمربی تیم، دست کم تا روز یکشنبه و دیدار مقابل ناپولی، ادامه می‌دهد.

روسونری در حال حاضر بیش از آنکه به صدر جدول و کسب سهمیه اروپا نزدیک باشد، به نیمه پایین جدول و تیمهای قعرنشین نزدیک است. میلان 27 امتیاز با تیم پارمای قعرنشین فاصله دارد اما این تیم 33 امتیاز کمتر از یوونتوس صدرنشین دارد. امروز روزنامه گاتزتا دلو اسپورت نوشت، در پی نتایج ضعیف کسب شده از سوی اینزاگی، این مربی به پایان خط خود در این تیم رسیده و کریستین بروکی، مربی تیم جوانان باشگاه، هدایت تیم را تا آخر فصل برعهده خواهد گرفت اما گویا سران میلان فعلا فصد اخراج پیپو را ندارند. شاید دلیل اصلی این موضوع این باشد که سیلویو برلوسکنی قصد فروش میلان به طرف تایلندی را دارد و فعلا وقتی برای ایجاد تغییرات در کادر فنی تیمش ندارد.

     
آی اسپورت
2015-04-30 19:54:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر