فهرست
سابه یا: در مورد تبس نظری ندارم
سابه یا: در مورد تبس نظری ندارم

سابه یا: در مورد تبس نظری ندارم

آی اسپورت- الخاندرو سابه یا، سرمربی تیم ملی آرژانتین، از اظهارنظر در مورد شرایط کارلوس تبس، مهاجم یوونتوس، خودداری کرد تا احتمال غیبت این مهاجم باتجربه در رقابت های جام جهانی 2014 قوت بگیرد.

سابه یا در گفت‌وگویی با نشریه کوریره دل‌اسپورت ایتالیا به اظهارنظر درباره تمام لژیونرهایش که در سری A شاغل هستند، پرداخت اما حاضر نشد درباره مهاجم آرژانتینی یوونتوس حرفی بزند.

در حالی که چهار ماه تا برگزاری جام جهانی 2014 برزیل باقی‌مانده است بسیاری از طرفداران تیم ملی آرژانتین که یکی از رقبای تیم ملی ایران در مرحله گروهی این رقابت‌ها است، مشتاق هستند بدانند او از میان ستاره‌های پرشمار فوتبال کشورش چه بازیکنانی را به اردوی تیم ملی دعوت می‌کند.

شمار زیادی از مهره‌هایی که سابیا می‌تواند از آنها دعوت به عمل آورد در سری A توپ می‌زند، هرچند ظاهراً برترین گلزن فصل جاری تیم یوونتوس، صدرنشین جدول رده‌بندی این رقابت‌ها، جایی در برنامه‌های سرمربی آرژرانتین ندارد.

او گفت:" من بازی‌‌‌های سری A را مانند دیگر لیگ‌های بزرگ اروپا دنبال می‌کنم. من مدام در جریان آخرین اخبار رقابت‌های سری A قرار می‌گیرم و سعی می‌کنم تا جایی که امکان دارد بازی‌های این لیگ را تماشا کنم. لیگ ایتالیا فوتبالی منطقی و پرجنب و جوش دارد که از انعطاف‌پذیری تاکتیکی بالای برخوردار است. به نظر من این فصل یوونتوس اسکودتو را می‌برد، چون کامل‌ترین تیم سری A است. آنها این موضوع را در ۲ فصل گذشته نشان داده‌اند.

به نظر من آنتونیو کونته (سرمربی یوونتوس) مربی بزرگی است. او توانسته در یوونتوس تعادل برقرار کند و تیم خوبی بسازد. از وضعیت هیگواین در ناپولی هم راضی‌ام. او بازیکن بزرگی است و کارش را بلد است.

سرمربی تیم ملی آرژانتین در پاسخ به سوالی درباره کارلوس تبس هم گفت:" نظری ندارم."

امتناع سابیا از اظهارنظر درباره کارلوس توس احتمال وجود اختلاف میان این بازیکن با خولیو گروندونا، رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین را قوت بخشید.

نارضایتی خانواده گروندونا به عنوان روسای فوتبال آرژانتین از تبس، ادعایی بود که دیه‌گو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتینی‌ها چندی پیش مطرح کرد.

     
آی اسپورت
2014-02-26 18:12:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر