فهرست
شایعه‌یِ روز / قصه‌یِ بیل و یونایتد: فصل دوم
شایعه‌یِ روز / قصه‌یِ بیل و یونایتد: فصل دوم

شایعه‌یِ روز / قصه‌یِ بیل و یونایتد: فصل دوم

آی‌اسپورت - بازهم یونایتد، یازهم بیل! 2 سال بعد از بسته شدنِ پرونده انتقالِ گرت بیل به اولدترافورد و شکستِ یونایتد در جنگ با رئال بر سرِ تصاحبِ ستاره‌یِ تاتنهام، حالا فصلِ جدیدی باز شده است. اینکه آیا گرت بیل از وضعیتش در مادرید راضی است یا نه بحثی بوده که کلِ این فصل در جریان بوده. هو کردنِ تماشاگران و رابطه‌یِ نه چندان دوستانه‌اش با کریس رونالدو بابِ این فصل جدیدِ شایعات را باز کند. 

آخرین خبری که در این باره منتشر شد از تلگراف بود که به استناد به این موضوع که بازگشتِ یونایتد به چمپیونز لیگ و قراردادِ جدیدشان با آدیداس، برایشان 100 میلیون پوند به همراه خواهد داشت، اعلام کرد گلیزرها آماده‌اند کلِ این پول را خرجِ گرت بیل کنند. 

حالا با توجه به اینکه از ممفیس دیپی، ایلکای گوندوگان، متس هوملز، ناتانیال کلاین، راجا ناینگولان و حتی هنوز پل پوگبا، به عنوانِ اهدافِ جدیِ یونایتد در ترنسفر تابستانی نام برده می‌شود، باید دید واقعا گلیزرها حاضرند گرت بیل را هم به خدمت بگیرند یا خیر. آنچه مسلمه انتظارِ یک خانه‌تکانی اساسی در یونایتد است. آنخل دی ماریا، رابین فن پرسی و رادامل فالکائو همه ستاره‌هایی هستند که ممکن است تئاتر رویاها را ترک کنند. 

     
آی اسپورت
2015-05-01 11:13:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر