فهرست
آقای شفر! راه کی‌روش را نروید
آقای شفر! راه کی‌روش را نروید

آقای شفر! راه کی‌روش را نروید

آی اسپورت – استقلال اگرچه خوب نبود اما پیروز شد همواره سعی می‌کنم واقع‌بین باشم و اتفاقات را برمبنای صداقت و درستی تحلیل کنم. پس از شادی غیر متعارف استقلال مقابل سپاهان کادر فنی استقلال سعی داشت پس از انتقاد درست و اصولی من و بعضی از همبازیانم ما را در مقابل تماشاگران قرار دهد.در بازی امروز نوعی سستی و بی انگیزگی در بین بازیکنان استقلال موج می‌زد که دلیل اصلی آن نیز کم اهمیت دانستن ماشین سازی بود. شادی به مانند قهرمانی پس از پیروزی مقابل سپاهان یعنی داشتن اهداف کوچک و تحقیر حریف که در ورزش پسندیده نیست.

آقای شفر تاکید می‌کنم کمترین کار ممکن برای استقلال قهرمانی است و غیر از این برای این تیم بزرگ ناکامی محسوب می‌شود . لطفا با استفاده از نام‌های بزرگ فوتبال آلمان ما را کوچک نکنید. سیاست شما را آقای کی‌روش بخوبی بکار برده بود لطفا شما راه او را نروید. همواره از کی‌روش حمایت می‌کردم به این دلیل که از لحاظ فنی راه درستی را طی می‌کرد اما شما این چنین نیستید. چرا نباید استقلال شانس اول قهرمانی باشد.اگر فرصت می‌خواهید باید بدانید در هیچ تیم بزرگی به مانند استقلال چنین فرصتی ندارید. وام گرفتن از نامهایی همچون اولیور کان و اوتسمارهیتسفیلد و دیگر مردان نامدار فوتبال دنیا تاکتیک و استراتژی و کار سخت نمی‌شود.

ما انسانهای بزرگی همچون زنده یاد ناصر حجازی و منصور پورحیدری داشتیم که برای من و امثال من بالاتر از نامهایی هستند که شما از آنها اعتبار می‌گیرید. مطمئن هم باشید به هیچ عنوان به دنبال کارکردن در ایران نیستم و این متن را تنها به عنوان یک هوادار پست می‌کنم.پیروزی استقلال را دوست دارم اما چگونه پیروز شدن برایم به مراتب مهم‌تر است. نوسانات استقلال غیرقابل قبول است ممکن است بعضی از هواداران استقلال از من دلگیر شوند اما مطمئن باشید سربلندی استقلال با هر مربی و کادر فنی تنها آرزوی ورزشی‌ام است. در مورد بازی بحث فنی ندارم به این دلیل که چیز خاصی از استقلال ندیدم. 

 

 

۱۸ ۳  
آی اسپورت
2019-04-18 10:40:00
نظر دهید

۳ نظر
سعید
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۱۲:۳۵
جالبه که هنوز سایت ها و روزنامه ها از نام کیروش به هر بهانه ای در تیترهایشان استفاده میکنند تا بازدید و فروش داشته باشند. این به خوبی نشان میدهد که جایگاه کیروش در ذهن ایرانیان کجاست و چه اشتباهی مرتکب شدیم و با نیرنگ دولتی ها که عامدانه تلاش کردند طرفداران یک تیم را بر علیه کیروش بشورانند و از آن ها سواستفاده کنند چه بازی ای خوردیم.
۶
حسین اهوازی
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۰۴
نویسنده نادان این استقلال اول فصل از صفر شروع کرد و تیمی که شفر ساخته بود را از بین بردند وگرنه الان استقلال با چندین امتیاز اختلاف صدرنشین بود. یاوه سرایی نکن
۳
سعید
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۳۶
خودتون رو گول نزنید، شفر برای استقلال هیچ کاری نکرده، شفر فقط سیاه بازه و الان برای استقلال شده مثل همون اره معروف که بیرون بکشی پاره میکنه، تو هم بدی پاره میکنه، گول نخورید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر