فهرست
مزایده چهارم، آخرین شانس استقلال
مزایده چهارم، آخرین شانس استقلال

مزایده چهارم، آخرین شانس استقلال

آی اسپورت - مسئولان سازمان خصوصی‌سازی تصمیم گرفته‌اند به سرعت برای استقلال مزایده جدیدی برگزار کنند. در مزایده قبلی که استقلال بدون خریدار بود، شرکت شرایکو اعلام کرد بخاطر بی‌اطلاع بودن از قوانین نتوانسته باشگاه را بخرد. حالا سازمان خصوصی‌سازی می‌خواهد برای آخرین بار به این شرکت و شرکت‌های دیگری که ممکن است خواستار خرید استقلال باشند فرصت دهد.

جعفر سبحانی مشاور سازمان خصوصی‌سازی می‌گوید امیدوار است در این مزایده، خریداری برای استقلال پیدا شود: «احتمال برگزاری مزایده چهارم زیاد است. در صورت اینکه تصمیم به برگزاری مزایده چهارم گرفتیم در کارمان سرعت خواهیم داد. پیش از این فاصله مزایده‌ها حداقل 20 روز بود اما این ماه این کار را به یک هفته یا 10 روز کاهش خواهیم داد. حدس ما این است که این مزایده برگزار خواهد شد. در صورت برگزاری مزایده چهارم آن شرکتی که مدعی بود به خاطر کم‌دقتی در مفاد آگهی واگذاری سپرده شرکت در مزایده را واگذار نکرده و فکر می‌کرد به خاطر پرداخت نقدی پول نیازی به واریز سپرده ندارد می‌تواند در مزایده چهارم شرکت کند و افرادی که خواهان شرکت در مزایده هستند وارد عمل شوند. اگر برنده مزایده پرسپولیس مشخص شود این مسئله به واگذاری سریع‌تر استقلال کمک می‌کند چراکه خریداران می‌بینند در بحث واگذاری جدی هستیم و به این مورد ورود خواهند کرد.»

در صورتی که باز هم برای استقلال خریداری نباشد، سرنوشت نامعلومی در انتظار آبی‌ها خواهد بود. شاید آن‌ها به کارخانه‌ای هدیه شوند و شاید در مزایده‌ای آزاد و بدون قیمت پایه به فروش برسند.

     
آی اسپورت
2015-05-01 13:17:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر