فهرست
هشت یا سیزده؟/ تقابل بیست و هفتم رحمتی با پرسپولیس
هشت یا سیزده؟/ تقابل بیست و هفتم رحمتی با پرسپولیس

هشت یا سیزده؟/ تقابل بیست و هفتم رحمتی با پرسپولیس

آی اسپورت- اولین تقابل سیدمهدی رحمتی با پرسپولیس، در لیگِ برتر اول رقم خورد. او در آن مقطع، دروازه بان تیم فجر سپاسی بود و شیرازی ها موفق شدند با حضور این دروازه بان، سه امتیاز از پرسپولیس بگیرند. رحمتی با لباس فجر، 5 جدال دیگر را با سرخپوشان پشت سر گذاشت و موفق نشد در هیچکدام شان به برتری برسد. سه شکست و دو پیروزی، حاصل کار او در این مقطع بودند. در میان این شکست ها، باخت 5 بر 2 به تیم وینگو بگوویچ در استادیوم آزادی نیز دیده می شوند.

سیدمهدی رحمتی که در اولین دوره حضور در سپاهان، به یک پیروزی و یک تساوی برابر پرسپولیس رسیده بود، مدتی بعد از این شانس را پیدا کرد که در دربی تهران بازی کند. بازی در دربی، خاطره بسیار تلخی برای رحمتی شد. او در حالی که تیمش از حریف جلو بود، از حوالی نقطه کرنر با سهل انگاری از معدنچی گل خورد و در ادامه نیز، مغلوب چیپ اولادی شد و یکی از عوامل شکست استقلال نام گرفت. در مسِ کرمان، رحمتی دو تساوی، یک پیروزی و یک شکست را در مقابل پرسپولیس پشت سر گذاشت. بعد از کرمان، رحمتی به اصفهان بازگشت و روند بی شکستی اش با پیراهن سپاهان در برابر سرخپوشان را تداوم بخشید. سید مهدی در 5 مسابقه این مقطع، دو پیروزی و سه تساوی را تجربه کرد. یکی از این تساوی ها البته به شکست در ضربات پنالتی ختم شدند.

در جریان دو پیروزی از پیروزی های چهارگانه مظلومی برابر پرسپولیس، رحمتی گلر استقلال بود. بعد از این دو پیروزی، رحمتی دربی کابوس وار ایمون زاید را تجربه کرد و سپس، در 4 تساوی بدون گل متوالی دو تیم نیز حاضر بود. رحمتی در نیم فصل اول لیگ با پیراهن پیکان ، یک گل از پرسپولیسی ها دریافت کرد.

هفت پیروزی، دوازده تساوی و هفت شکست، حاصلِ کار رحمتی در 26 تقابل با پرسپولیس هستند. سنگربانی که مورد توجه قرمزها برای فصل بعد نیز هست، امروز از بین اعداد 8 و یا 13، یک عدد را وارد کارنامه رویارویی هایش با پرسپولیسی ها خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2015-05-01 13:37:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر