فهرست
نظرات بازیکنان دعوت شده به تیم ملی
نظرات بازیکنان دعوت شده به تیم ملی

نظرات بازیکنان دعوت شده به تیم ملی

آی اسپورت- عصر امروز کارلوس کی روش لیست 36 نفره ی تیم ملی را برای بازی با گینه و کویت اعلام کرد. در این بین بعضی از بازیکنان درباره دعوت شدن یا نشدن شان به تیم ملی مصاحبه کرد که در زیر می توانید بخوانید. در این بین محسن بنگر خوشحال ترین بازیکنی بود که به تیم ملی دعوت شده است:

 محسن بنگر

با دعوت شدن به تیم ملی مزد زحماتم را گرفتم. جا دارد از همین جا از تمام هواداران پرسپولیس تشکر کنم که در این مدت پشت مرا خالی نکردند.
آن زمان که در سپاهان بودم برای هواداران فرقی نمی‌کرد که به تیم ملی دعوت شوم یا خیر اما از آن روزی که به پرسپولیس آمدم هواداران پیگیر دعوت شدنم به تیم ملی بودند و برای من سنگ تمام گذاشتند.
تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا با ارائه یک نمایش خوب در لیست نهایی تیم ملی برای جام جهانی قرار بگیرم.
بازی با کویت: باید به بازی با کویت مانند یک بازی تدارکاتی نگاه کنیم هرچند انجام بازی دوستانه با تیم‌های بزرگ و اروپایی می‌تواند برای ما مفید‌تر باشد. 


رضا نوروزی:

خدا را شکر پس از مصدومیتی که از ناحیه رباط صلیبی برایم به وجود آمد و یک سال دور بودم آماده شدم بازگشتم به تیم ملی طول کشید. امیدوارم بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم و در تیم باقی بمانم.

چه اندازه برای حضور در جام جهانی برای خودت شانس قائلی؟! : از هم‌اکنون به بعد این موضوع دست خود من است. تلاش می‌کنم تا در سه بازی پایانی لیگ برتر عملکرد خوبی داشته باشم و بتوانم در جام جهانی حضور داشته باشم.

رقابت با سایر مهاجمان تیم ملی: انصاری فرد و قوچان‌نژاد هم‌پستی‌های من هستند پیش از اینکه رباط صلیبی‌ام پاره شود داشتم در ترکیب اصلی تیم ملی قرار می‌گرفتم به هر حال هم‌اکنون شرایط خوبی دارم و تلاش می‌‌کنم در کنار بازیکنان رقابت خوبی داشته باشم. 

احمد آل نعمه:

من آخرین بار زمان قطبی به تیم ملی دعوت شده بودم و خدا را شکر که پس از این مدت توانستم مزد زحماتم را بگیرم. فکر می‌کنم در این زمینه هم انتخاب درستم تأثیرگذار بود در چند سال گذشته که به تیم ملی دعوت نشدم به خاطر انتخابات بدم بود که درست تیمم را انتخاب نکردم خدا را شکر که هم‌اکنون نظر کی‌روش را جلب کردم و امیدوارم بتوانم در تیم ملی باقی بمانم.

چه اندازه برایحضور در جام جهانی برای خودت شانس قائلی؟!: فرصت خوبی است که نصیب من شده است. جام جهانی بالاترین مسابقات سطح دنیاست و امیدوارم عازم این مسابقات شوم و تجربه لازم را کسب کنم من تجربه 6 بازی ملی دارم و امیدوارم با عملم بتوانم نظر کادر فنی را جلب کنم. همه چیز از این پس به خودم بازمی‌گردد.

فکر می کردی در 30 سالگی به تیم ملی دعوت شوی؟!: سال گذشته هم زمانی که با ابراهیم‌زاده کار می‌کردم می‌گفت که حقم حضور در تیم ملی بوده است به هر حال شرایطی بود که این اتفاق رخ نداد اما از ابتدای فصل گل محمدی به من قول داد که اگر همان گونه عملکرد داشته باشم به تیم ملی دعوت بشوم امیدوارم بتوانم جواب اعتماد کادر فنی را به خوبی بدهم. 


محمد نوری:

 آقای کی‌روش همیشه مرا دوست داشته است. این بار هم به دلیلی که خودشان صلاح دیده‌اند مرا دعوت نکرده‌اند. من تمام تلاش خودم را خواهم کرد تا در اردوی بعدی که اردوی نهایی است، حضور داشته باشم. او یک مربی بزرگ، با تفکرات بزرگ است و همیشه به نظرات او احترام می‌گذارم. طبیعی است که بعد از چند سال حضور در تیم ملی، اینکه در نزدیک جام جهانی، در اردوی تیم ملی نباشی، ناراحت کننده است ولی چون آقای کی‌روش را می‌شناسم، می‌دانم که مرا دوست داشته و فوتبالم را قبول دارد. می‌توانم با تلاش و با توجه به فرصتی که باقیمانده است، یکبار دیگر شانس حضور داشته باشم. 


هاشم بیک زاده:

تشکیل اردو باعث می‌شود بازیکنان دور هم جمع شوند و حال و هوای تیم ملی را پیدا کنند. حضور در اردو تمرکز بازیکنان را بالا می‌برد و آمادگی آنها را بیشتر می‌کند.
هر چقدر اردوی بیشتری برگزار کنیم، کارمان راحت‌تر می‌شود. درست است که تشکیل اردو و انجام بازی‌های دوستانه دیر شده و خواسته‌های مربیان تیم ملی بنا به هر دلیلی برآورده نشد ولی از حالا هم می‌توان دوباره کار را شروع کرد.

بازی با گینه: شکل فیزیکی و تاکتیکی گینه به نیجریه که یکی از حریفان ما در جام جهانی است، شباهت دارد و بازی با این تیم می‌تواند به ما کمک کند. 

     
آی اسپورت
2014-02-26 18:24:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر