فهرست
دقایق امیدوارکننده تیم برانکو/ رحمتی، خوش تیپ و خوش شانس!
دقایق امیدوارکننده تیم برانکو/ رحمتی، خوش تیپ و خوش شانس!

دقایق امیدوارکننده تیم برانکو/ رحمتی، خوش تیپ و خوش شانس!

آی اسپورت- در روزِ خلوت ورزشگاه آزادی، پرسپولیسی ها شروع امیدوارکننده ای در برابر پیکان داشته اند. تیم برانکو ایوانکوویج، امروز بعد از سپری کردن دقایق سرد ابتدایی برابر پیکان، آرام آرام نبض بازی را در دست گرفته و موقعیت های زیادی روی دروازه تیم مهمان خلق می کند.

پرسپولیس تهران در سی دقیقه ابتدایی مسابقه با پیکان، سه موقعیت گل جدی خلق کرده اند. موقعیت اول، روی پاس رو به بیرون بابک حاتمی و چرخش و ضربه مهدی طارمی ایجاد شد. توپ مهاجم شماره 17، با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت. دقایقی بعد، این گابریل بود که در شرایطی مناسب صاحب ضربه ایستگاهی شد و توپش را با فاصله سانتی متری از کنار دروازه به بیرون فرستاد. جدی ترین موقعیت پرسپولیس در نیم ساعت اول بازی اما توسط امید عالیشاه ایجاد شد. سماجت این بازیکن و اشتباه رحمتی، توپ را آرام آرام به سمت دروازه پیکان فرستاد اما توپ عرض دروازه را طی کرد و با برخورد به تیر، در اختیار پیکانی ها قرار گرفت تا گلر خوش تیپ امروز این تیم، روزی سرشار از خوش شانسی را تجربه کرده باشد.

پرسپولیسی ها، شروع امیدوارکننده ای در این مسابقه داشته اند اما این موضوع، برای پیروزی شان در این بازی کافی به نظر نمی رسید. از یاد نبریم که مشکل اساسی این هفته های آن ها، از بعد از دقیقه 70 ایجاد می شود.

     
آی اسپورت
2015-05-01 18:05:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر