فهرست
واکنش به شایعه پرسپولیس-شهباززاده: انتقال غیرمنطقی
واکنش به شایعه پرسپولیس-شهباززاده: انتقال غیرمنطقی

واکنش به شایعه پرسپولیس-شهباززاده: انتقال غیرمنطقی

آی اسپورت – 24 ساعت قبل بود که اعلام شد پرسپولیس بعد از جذب سروش رفیعی به دنبال یک خرید بزرگ است و می خواهد با آوردن سجاد شهباززاده – مهاجم فصل گذشته استقلال – دومین بمبش در نقل و انتقالات زمستانی را منفجر کند. در شرایطی که مهاجم ایرانی آنالیا اسپور هیچ واکنشی به این شایعه نشان نداده، اظهار نظر دو پیشکسوت پرسپولیسی نشان می دهد که قرمز پوش شدن این بازیکن اتفاق منطقی ای نیست.
نفر اول ادموند بزیک مهاجم سابق قرمزهاست که در بخشی از گفتگویش با ایسنا درباره شهباززاده گفته:" به نظر شما آیا پرسپولیس به مهاجم شش دانگ دیگری نیاز دارد؟ آیا ساسان انصاری بازیکن خوبی نبود؟ بازیکنان خوب نیاز به بازی کردن دارند و در شرایط فعلی چنین فضایی برای بازیکن دیگری در پرسپولیس وجود ندارد. ساسان انصاری بازیکن خوبی بود اما ترافیک بازیکنان خوب این اجازه را به او نداد تا قابلیت‌هایش را به نمایش بگذارد."
پیشکسوت دوم هم حمید درخشان سرمربی سابق پرسپولیس است که حضور شهباززاده در تیم برانکو را بعید می داند:" بعید می‌دانم مدیران باشگاه با شهباززاده مذاکره کرده باشند. آن‌ها باید خط دفاعی خود را ترمیم کنند و به بازیکنانی در خط هافبک و دفاعی نیاز دارند. طارمی در خط حمله حضور دارد و در صورت غیبت او وحید امیری و علی علیپور می‌توانند جانشین او شوند. به نظر من پرسپولیس مشکلی در خط حمله ندارد."

کد خبر: 9408

۵ ۲  
آی اسپورت
2017-01-20 11:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
موراتا
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۱
ترکاشوند کلا تکذیب کرده پس منتفیه ولی به نظر من شهباززاده می تونست خیلی به درد پرسپوليس بخوره
۳
سکه لای گز
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۴۳
می خواد نرخش رو برای استقلال ببره بالا و گرنه انگشت کوچیکه طارمی نمیشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر