فهرست
ملوان 0-0 فولاد/ هیچ هیچِ اسکوچیچ!
ملوان 0-0 فولاد/ هیچ هیچِ اسکوچیچ!

ملوان 0-0 فولاد/ هیچ هیچِ اسکوچیچ!

 آی اسپورت- اولین بازگشت اسکوچیچ به انزلی، با توقفِ تیم او همراه شد. فولاد در نبرد با ملوان، دو امتیاز کلیدی را از دست داد تا با توجه به پیروزی های ذوب آهن و استقلال و نفت و سپاهان، شانس کمتری برای دریافت سهمیه رقابت های لیگ قهرمانان داشته باشد. فولادی ها البته هنوز روی کاغذ شانس قهرمانی رقابت های لیگ برتر را نیز دارند! 

ترکیب:

ملوان بندرانزلی: سیدحسین حسینی، ابوالحسن جعفری، محمدحسین کنعانی زادگان، عزت اله پورغاز، عزیز معبودی، سعید یوسف زاده (89 آبشک)، مازیار زارع، پژمان نوری(کاپیتان)، محسن یوسفی، فرزاد حاتمی، سیدجلال رافخایی (89 اعتمادی)

سرمربی : فیروز کریمی

 

فولاد خوزستان: علی سلیمی، احمد آل نعمه، لئوناردو مساریچ، مهدی بدرلو، یوسف کیا، ماتیاس چاگو، امید خالدی، ساسان انصاری، محسن مسلمان، اسماعیل شریفات(کاپیتان(84 کامل))، آلویز نونگ

سرمربی: دراگان اسکوچیچ

 

 

دقایق حساس:

دقیقه 20 – این حمله جدی ترین هجوم ملوانان روی دروازه فولادی ها بود که با توجه به شلوغ بودن جلوی دروازه فولاد، پژمان نوری با پاس یوسفی ضربه اش را از بالای دروازه این تیم به بیرون رفت.

دقیقه 29 – شوت فنی و زیبای یوسفی را دروازه بان تیم فولاد، علی سلیمی با واکنشی دیدنی تر به کرنر فرستاد.

دقیقه 31 – سانتر خظرناک ملوانان با ضربه سر حاتمی به بیرون رفت.

دقیقه 35 – محسن مسلمان، ضربه ایستگاهی فولادی ها را بسیار زیبا به سمت دروازه این تیم زد و این شوت محکم و دیدنی تیر دروازه حسینی را به لرزه درآورد.

دقیقه 51 – ملوانی ها در شلوغی جلوی دروازه فولاد ضربه ای را به دروازه این تیم زدند اما این توپ با برخورد به مدافعان فولادی ها به کرنر رفت.

دقیقه 52 – کرنر ارسالی نوری را رافخایی با ضربه سر به سمت دروازه فولادی ها زد اما سلیمی این توپ را دفع کرد.

دقیقه 55 – حمله دیگر ملوانی روی دروازه فولاد صورت گرفت اما ضربه جلال رافخایی با اختلاف کمی از روی دروازه فولادی ها به بیرون رفت.

دقیقه 79 – مهمترین خطر این بازی در این لحطه روی دروازه فولادی ها صورت گرفت و ملوانان دوبار پیاپی دروازه حریف را به لرزه درآوردند. ابتدا ضربه سر حاتمی به تیر عمودی دروازه فولادی ها برخورد کرد و ضربه برگشتی را یوسفی در محوطه شش قدم به تیر افقی دروازه فولاد کوبید.

 

حواشی:

*همانند خیلی از بازی های سه هفته پایانی لیگ برتر، این بازی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است، اولین اهمیت این بازی در رده این دو تیم در جدول است، ملوانان تمام تلاش خود را به کار خواهند بست تا بتوانند با پیروزی در این بازی خود را از رده دوازدهم جدول نجات دهند، در طرف مقابل سرخپوشان اهوازی نیز تصمیم دارند با کسب هر سه امتیاز این بازی در بین تیم های صدرجذولی باقی بمانند و دو هفته پایانی را برای قهرمانی و یا کسب سهمیه آسیا، با تمرکز بیشتری بگزرانند.

نکته دوم اهمیت این بازی، حضور دوباره دراگان اسکوچیچ در بین انزلی چی هاست، وی که در فصل گذشته توانسته بود تیم خوبی را برای بندرنشینان آماده کند و در دل هواداران قوی سپید برای خود جایی دست و پا کند. وی اکنون بعد از نزدیک به یک سال بازهم به شمال کشور برگشته و باید دید می تواند با تیم جنوبی اش موفق شود؟

*قبل از شروع بازی مدیریت تیم ملوان به پاس زحمات اسکوچیچ از و تقدیر کرد و یک پیراهن تیم ملوان نیز به صورت نمادین به وی اهدا شد.

*فیروز کریمی که در کنار زمین شور و هیجان زیادی را از خود بروز می دهد در جدیدترین روش صحبت خود با بازیکنان ملوان از گوشه کت خود کمک گرفت تا بوسیله آن مانع لب خوانی توسط دوربین های تلویزیونی شوند.

*دقیقه 57 درگیری کوچکی بین بازیکنان دو تیم صورت گرفت که مازیار زارع، ساسان انصاری و مهدی بدرلو در متن آن بودند و بدرلو و زارع توسط داور کارت زرد گرفتند

     
آی اسپورت
2015-05-01 18:57:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر