فهرست
عجله‎ای برای تمدید قرارداد مسی نیست
عجله‎ای برای تمدید قرارداد مسی نیست

عجله‎ای برای تمدید قرارداد مسی نیست

آی اسپورت- لیونل مسی معتقد است الان وقت مناسبی برای تمدید قراردادش نیست. او می‎خواهد صبر کند و ببیند باشگاه در زمان باقی‎مانده از فصل نقل و انتقالات تابستانی چه می‌کند.

جدایی نیمار ستاره آرژانتینی و بسیاری از بازیکنان دیگر را ناامید کرده است و همان‎طور که سرخیو بوسکتس هم گفته بود آن‎ها انتظار دارند چند بازیکن جدید به جمعشان اضافه شود، آن هم تا قبل از این که پنجره نقل و انتقالات بسته شود. از طرفی باشگاه هم می‎داند که نیاز به تقویت ترکیب دارند و به راحتی با توجه به شکست تیم در دو ال‎کلاسیکو اخیر می‎شد این را فهمید.

پرزیدنت جوزپ ماریا بارتومئو شرایط بازیکنان را فهمیده و با مسی موافق است. به نظر او هم در شرایطی که تیم درگیر پروسه جذب بازیکنان جدید است منطقی نیست که تمرکزش را روی تمدید قرارداد مسی بگذارد.

شرایط باشگاه بد است و جو بدی برایشان به وجود آمده، از طرفی هواداران هم انتقاداتی دارند و فشار زیادی می‎آورند و بارتومئو می‎داند که در این شرایط تنها کاری که از دستش بر می‎آید این است که بازیکن بخرد تا جو متشنج کمی آرام شود.

از طرفی او می‎ترسد که نسبت به او و مدیریتش بی‎اعتماد شوند و این کار را برایش بدتر کند. مخصوصا که لاپورتا، مدیر اسبق بارسلونا در توئیتر نوشته بود تنها راه دوباره خوشحال‎ شدن مسی این است که بارتومئو را بیرون کنند.

اما نکته اینجاست، درست است شرایط فعلی بارسا مسی را آزار می‎دهد، اما او در نهایت در بارسا خوشحال است و تصمیمی برای ترک این باشگاه ندارد. این موضوع هم تا حدی خیال سران بارسا از بابت تمدید قرارداد او راحت کرده است.

 پس چیزی که واضح است این است که تا بسته نشدن کامل پنجره نقل و انتقالات خبری از تمدید قرارداد با مسی نیست. اول باشگاه باید همه مذاکراتش را به سرانجام برساند و بعد کار با مسی را تمام کند.

احتمالا ماه سپتامبر زمانی است که قرارداد مسی تمدید و به طور رسانه‎ای اطلاع‎رسانی شود. یعنی زمانی که مسی دیگر از بازی‎های بین‎المللی هم بازگشته است.

در کل هواداران بارسلونا برای شنیدن خبر تمدید قرارداد مسی باید کمی بیشتر منتظر بمانند و البته جای نگرانی نیست و با وجود شایعاتی که مسی را به منچسترسیتی و تیم‎های دیگر نسبت می‎دهد، او تصمیم دارد همان‎طور که بارها اعلام کرده در بارسا بماند و حتی در صورتی که باشگاهی حاضر شود رقم فسخ قرارداد او که 300 میلیون یورو است را بپردازد، خود مسی حاضر به توافق نیست.

توافقات بین مسی و باشگاه انجام شده و قرار است حتما قرارداد مسی تمدید شود. اما این هم توافق شده که فعلا تمرکز بارسلونا روی جذب بازیکنان دیگر باشد.

 

     
آی اسپورت
2017-08-22 18:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر