فهرست
راه آهن 2-1 سایپا/ کفش آهنی برای بقا
راه آهن 2-1 سایپا/ کفش آهنی برای بقا

راه آهن 2-1 سایپا/ کفش آهنی برای بقا

آی اسپورت- ششمین پیروزی فصل راه آهن، در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر به دست آمد. تیم فرهاد کاظمی، امروز خیلی زود از سایپا پیش افتاد و اختلاف را به دو گل افزایش داد و بر خلاف هفته گذشته، کام بک سایپایی ها این بار دیگر کامل نشد. راه آهن با این پیروزی، از قعر جدول جدا شد و به رده پانزدهم رسید. آن ها حالا صاحب شانس بقا در رقابت های لیگ هستند. توی فوتبالی که ف.ک هایش، کامپیوترها را شکست می دهند، هیچ اتفاقی بعید نخواهد بود!

 

 

 ترکیب ها: 

راه آهن:

ایگور ننزیچ، ابراهیم کریمی، محسن ایران نژاد، فرشاد قاسمی (80 زاهدی)، مجتبی شیری، میلاد محمدی، ، سیامک کوهنورد، بهادر عبدی ، عباس محمدرضایی، امین منوچهری و مارتین موتومبا (68 محمدی)

سرمربی: فرهاد کاظمی

 

سایپا:

حامد فلاح زاده، مجید محمدزاده، مجید ایوبی، ابراهیم شکوری، حامد شیری (71 نیایی)، ابراهیم صادقی، حکیم نصاری ،علی زینالی ، مهدی ترابی، میلاد میداوودی وفرشاد قاسمی

سرمربی: مجید جلالی

 

شرح گل:

1-صفر(راه آهن)روی فرار زیبای مارتین موتومبا از جناح چپ مجتبی شیری در موقعیتی تک به تک دروازه خالی را باز کرد.

2 ـ صفر (راه‌آهن): مجتبی شیری در دقیقه 30 با گلر سایپا تک به تک شد و دومین گل خودش و تیمش را به ثمر رساند.

2 ـ1(سایپا): در دقیقه 40 علی زینالی هافبک چپ پای سایپا فاصله را به حداقل رساند. او با ضربه سری از فاصله نزدیک اولین گل تیمش را به ثمر رساند. روی این گل ابراهیم صادقی کاپیتان سایپا با شوتی که به سمت دروازه راه‌آهن زد، نقش اصلی را داشت.

 

دقایق حساس:

دقیقه 9: عباس محمدرضایی در یک موقعیت خوب صاحب توپ شد اما شوت سرکش او راهی اوت شد.

دقیقه 12:مجتبی شیری یک بار دیگر با دروازه بان سایپا تک به تک شد که با برخورد با فلاح زاده روی زمین افتاد اما داور خطای پنالتی نگرفت.

دقیقه 38:مجتبی شیری برای بار سوم در موقعیت گلزنی قرار داشت اما ضربه چیپ او را وحید محمدزاده از روی خط بیرون زد.

دقیقه 44:میداوودی روی پاس علی زینالی صاحب توپ شد، اما با بی دقتی توپ را به بیرون زد.

دقیقه 72:ننزیچ دروازه بان راه آهن با خطا روی زینالی یک پنالتی تقدیم حریف کرد اما خودش ضربه پنالتی ابراهیم شکوری را گرفت و جبران کرد.

دقیقه 79: شوت عالی زینالی را فلاح زاده با وامنشی خوب مهار کرد.

 

حواشی:

*مارتین موتومبا مهاجم آفریقایی تنها بازیکن خارجی در زمین است.

*فرهاد کاظمی که این بازی یکی از آخرین بخت های تیمش برای بقا در لیگ برتر است،از ترکیب تهاجمی سود برده و دو مهاجم کاذب را پشت دو مهاجم دیگرش وارد زمین کرده است.

*میلاد میداوودی مشهورترین بازیکن حاضر در میدان است و ابراهیم صادقی با تجربه ترین بازیکن این میدان حساس محسوب می شود.

*حامد فلاح زاده باز هم حفاظت از دروازه سایپا را بر عهده دارد.

* رامین رضائیان بازیکن ملی‌پوش راه‌آهن که قصد حضور در رختکن تیمش را داشت، با ممانعت ماموران انتظامی مواجه شد. او که کارت تردد در این محل را نداشت مدام به نیروهای انتظامی می‌ گفت که بازیکن ملی است و عجیب است که او را نمی‌ شناسند.

*شیث رضایی که در هفته‌های گذشته مصدوم بود این هفته در ترکیب 18 نفره راه‌آهن قرار گرفته است.

* رامین رضائیان بازیکن ملی‌پوش راه‌آهن در این میدان روی سکوها حضور دارد که در بین دو نیمه قصد حضور در رختکن این تیم را داشت با ممانعت مسئولان ورزشگاه روبرو شد زیرا کارتی به همراه نداشت و همین موضوع باعث شد تا مسئولان اجازه ندهند او به رختکن برود. او برای چند دقیقه‌ای با مسئولان جر و بحث می‌کرد و این در حالی بود که کارتی را برای شناسایی‌اش به همراه نداشت و سرانجام او نتوانست به رختکن تیم برود.

* با شروع نیمه دوم چندین بازیکن راه‌آهن از جمله عادل کلاه‌کج و شیث رضایی در پشت دروازه این تیم مشغول گرم کردن هستند.

     
آی اسپورت
2015-05-01 19:09:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر