فهرست
سرپرست باشگاه استقلال بازهم فریب خورد
سرپرست باشگاه استقلال بازهم فریب خورد

سرپرست باشگاه استقلال بازهم فریب خورد

آی اسپورت - بحران‌های تیم استقلال در یک ماه گذشته آنقدر زیاد بوده که تمرکز سرپرست این باشگاه را بر هم زد. امیر حسین فتحی که تلاش زیادی برای خروج تیمش از بحران به خرج داد، سرانجام موفق شد بخشی از مشکلات مالی این باشگاه را حل کند تا جایی که هم تمرینات این تیم آغاز شود و هم اردوی خارج از کشور آنها برگزار شود. بحران‌های استقلال در این هفته‌ها آنقدر زیاد بود که تمرکز فتحی را گرفته و باعث شده بود وی در اعلام نام گروهی که قرار بود بخشی از مطالبات جباروف را پرداخت کند تا این بازیکن به استقلال بازگردد، عجله کند و مرتکب اشتباه شود.

سرپرست آبی‌ها بدون آن که از صحت ادعای گروهی که در فضای مجازی خود را خریدار باشگاه استقلال معرفی می‌کردند و یکبار هم در ابتدای فصل با وعده وعیدهای مالی و تو خالی خود باعث شدند تیام و جباروف حاضر به عقد قرارداد با این باشگاه نشوند اطمینان حاصل کند، از آنها بابت پرداخت بخشی از مطالبات جباروف تشکر کرد و حتی عنوان نمود برای برگزاری اردوی قطر هم این گروه به استقلال کمک می‌کند.

با گذشت چند روز از این اتفاق مشخص شد آنها همانند ابتدای فصل فقط وعده داده و به آن عمل نکرده‌اند و سرپرست باشگاه استقلال با اعلام مراتب تشکرش قبل از تایید صحت ادعای این افراد، قدری عجله به خرج داد. حالا جباروف به اندازه کافی از بازگشت به استقلال دور شده و رسماً اعلام کرده به جز مبلغی که از سوی باشگاه به حسابش واریز شده، دریافتی دیگری نداشته است. اردوی قطر آبی‌ها هم عملاً منتفی شد و آنها به جای قطر، ترکیه را برای برپایی اردو انتخاب کردند تا این افراد در عملی نکردن وعده‌های بزرگ شان به باشگاه استقلال از ابتدای فصل تاکنون هت تریک کرده باشند.

مهر

۸ ۶  
آی اسپورت
2019-01-11 22:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
محسن
جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۵۰
یه مدیر با علم به تبعات یک جرم،دست به جعل قرارداد میزند و تاریخ یک لیگ و یک باشگاه را عوض میکند(و البته هوادارانشان کاملا راضی) و یک گلابی هم این طرف،رودست پشت رودست خوردن را تمرین میکند. یعنی الی ماشالله سابقه طولانی ورزشی و مدیریت ورزشی هم دارد!!! آیییییی،حاج فتل کجایی؟!
شاهین
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۰۶:۳۲
خنده دارین :)))))))
۲
گل آقا
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۱:۵۱
آره واقعا حاج فتل کجایی؟ ما با فوتبال پاک عمرا پخی بشیم تو بیا با دوپینگ و لابی و ... شاید امسال سهمیه گرفتیم! خخخ
۸
...
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۰۱
تبعات جرم مدیر انتصابی دولت بیشتراز یکسال محرومیت بود ولی فقط از تیم حمایت شد نقطه مقابل یه تیم با تمام امکانات و کیلویی بازیکن گرفتن هیچ روزی بدون ضجه هواداراش شب نمیکنه.
۴
شاهین
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۰۶:۳۲
خخخخخخخخخخخخخخخ
۳
....
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۶:۵۲
غفتالدئادئ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر