فهرست
اظهار نظر عجیب تونی: بازیکنان تراکتور انگیزه لازم را نداشتند!
اظهار نظر عجیب تونی: بازیکنان تراکتور انگیزه لازم را نداشتند!

اظهار نظر عجیب تونی: بازیکنان تراکتور انگیزه لازم را نداشتند!

آی اسپورت- تونی اولیویرا بعد از تساوی یک بر یک تراکتورسازی مقابل گسترش فولاد گفت: انتظار این بازی را داشتم. بازی بسیار سختی بود و ما آماده این بازی سخت بودیم.

بازیکنانم انگیزه لازم را نداشتند

تراکتورسازی امروز آن تیمی نبود که انتظارش را داشتم. خیلی با روز خوبمان فاصله داشتیم و بازیکنان انگیزه لازم را نداشتند. در این بازی تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود. در کل از بازی راضی‌ام. این بازیکنان هیچ استراحتی نکردند. باید یکی دو جلسه تمرین کنیم و سپس به مصاف الاهلی برویم. بعد از الاهلی هم باید به جنگ استقلال برویم.

کلی مصدوم دارم

180 دقیقه باید تلاش کنیم. امیدوارم از داشته‌هایمان بتوانیم بهتر استفاده کنیم. این مورد را باید بگویم اگر بازی که گسترش امروز انجام داد از اول لیگ کرده بود جایگاه تک رقمی داشت نه اینکه امروز برای سقوط نکردن بجنگد. مصدومیت بازیکنان تراکتورسازی را ببینید. گردانی 3 روز است به خاطر مصدومیت به تمرین نمی آید و نه پزشک به من گفته مصدوم است و نه از مسئولان تیم کسی چیزی گفته است. امروز شیروند را جای او به زمین فرستادم که 4 ماه است تمرین نکرده است. آقایی هم مصدوم بود. در کل 2 تعویض می‌توانستم انجام دهم و 3 مدافع روی نیمکت داشتیم.

چطور 18 نفر جمع کنیم؟

این بازی تمام شد. از همین امروز به فکر ریکاوری و شارژ روحی بازیکنان خواهیم بود. بعد از بازی با ایوب ذوالفقاری صحبت کردم و مانده‌ایم چطور برای سفر به امارات 18 نفر را جمع کنیم. بازی با استقلال خیلی حساس است.

     
آی اسپورت
2015-05-01 20:31:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر