فهرست
امان از اشتباه‌های حامد لک (عکس)
امان از اشتباه‌های حامد لک (عکس)

امان از اشتباه‌های حامد لک (عکس)

آی اسپورت- اگر حامد لک اشتباه نمی کرد و آن توپ معمولی را دفع می‌کرد‏‏، حالا در خیابان‌های تبریز جشن و سرور برقرار بود. اما او به سنت همیشه روی توپ های معمولی کاری کرد که ضربه سر در بهت ورزشگاه یادگار امام به گل تبدیل شود. اتفاقی که شاید در پایان لیگ برتر به ناکامی تراکتوری‌ها برای قهرمانی ختم شود. آیا تی‌تی‌ها او را به خاطر این اشتباه می‌بخشند؟

  ۱۰  
آی اسپورت
2015-05-01 20:37:51
نظر دهید

۱۰ نظر
وحید
جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۱۱
واللا به نظر من این بازیکنای بی عرضه بازم با کم کاری و بی عرضگی خود پدر ما رو در میارن یکی نیست بگه بابا دو بازی مونده ها تا قهرمانی از خواب بیدار شو چرا خواب آلودین یه ذره جدی تر بازی کنین شما باید گسترش رو با 4 گل می بردین چرا مثل هر سال بازم قاطی کردین و کم آوردین بی عرضه ها هفته دیگه برین با استقلال بازی کنین بعد با نفت ببینیم با اما اگر چیکار می کنین مثل اینکه داروی خواب خوردن تو میدون.
حسین
جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۲۵
حامد تویوق توتان..........
محمد علی - ف
جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۳۶
احسنت به وحید آقا
مهدی
جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۳۸
حامدلک با هویج هیچ فرقی نداره. بی لیاقت امسال چندین امتیاز تراکتورو از بین برده. کاش فصل زود تموم بشه و بره گورشو گم بکنه.بی عرضه .
مهران تراختورچی
جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۲۱
تنها دلخوشیمون قهرمانی تراختور بود که با بی غیرتی بازیکان از دست دادیم
-
جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۲:۵۷
گسترش فولاد ضررش بیشتر از نفعشه واسه فوتبال تبریز همین سپاهان شش امتیاز از همین گسترش گرفته یا هنفت تهران به خدا بره دسته یک برا تراختور خیلی خوبه
احسان
جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۳:۰۲
حامد جان آخر فصلی یه لطفی کن از تراختور تشریفتو ببر وظیفتو به نحو احسن انجام دادی ، فکر نکنم تو لیگ برتر که سهله تو لیگ های پایین تر هم دروازبانی پیدا بشه که به اندازه تو اشتباه بکنه ، یکی رو از تو خیابون پیدا می کنیم میزاریم تو دروازه ، مطمئنم خیلی بهتر از تو خواهد بود . تقصیر تو نیس تو تواناییت و ظرفیتت همینه فقط خاک تو سر اونی که پای تورو به تراختور باز کرد ،
-
جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۳:۰۵
تراکتور دو سه هفته است اصلا خوب بازی نمیکنه شناسی در صدریم امروز هم موقعیت گل نداشتیم
بهرام
شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۶:۲۱
بیشرف به تو چه ربطی دارد که تی تی ها حامد لک را می بخشند یا نه؟. تو تعیین تکلیف نکن. کار تو فقط تفرقه انداختنه. مسئولین تراکتور بهتر از تو میدونند برای فصل بعد چکار کنند.
محمد
شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۶:۳۷
کلا بعضی دروازه بانامون اگه اشتباه عادی نکنن می تونن جز بهترین های حتی آسیا شن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر