فهرست
مصدومیت زانو، فصل را برای سباستین روده تمام کرد
مصدومیت زانو، فصل را برای سباستین روده تمام کرد

مصدومیت زانو، فصل را برای سباستین روده تمام کرد

آی اسپورت- آینتراخت فرانکفورت در اردوی آماده سازی برای دیدار برگشت مقابل پورتو در لیگ اروپا بود که خبر مصدومیت شدید سباستین روده، بازیکنان فرانکفورت را شوکه کرد مصدومیت از ناحیه زانو و پایان فصل برای ستاره جوان خط هافبک.
آینتراخت فرانکفورت در مرحله حذفی لیگ اروپا پنج شنبه شب میزبان پورتوی پرتغال است دیدار دو تیم در زمین نماینده پرتغال 2 بر 2 مساوی شد تا فرانکفورتی ها امیدوار به جشن صعود در خانه باشند اما مصدومیت ناگهانی روده، موجی از نگرانی را در اردوی آینتراخت به راه انداخت.
آرمین فه سرمربی فرانکفورت آسیب دیدگی روده را از ناحیه غضروف زانو بیان می کند. روده در تساوی هفته گذشته ی بوندس لیگا مقابل وردربرمن مصدوم شد و از زمین بازی بیرون رفت فه در این باره می گوید:" سباستین احتمالا تا پایان فصل خانه نشین خواهد شد و این برای او و ما بسیار تلخ می باشد."
روده تابستان 2010 از کیکر اوفنباخ به فرانکفورت پیوست او در این فصل 17 بار با پیراهن فرانکفورت در لیگ بازی کرد و 5 بازی اروپایی را نیز تجربه کرد فه در پایان صحبت هایش می گوید:" هرچند روده آسیب شدیدی دیده اما من مطمئن هستم که او پس از چند ماه به تمرینات باز می گردد."
     
آی اسپورت
2014-02-26 19:38:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر