فهرست
سرمربی نایمخن: جهانبخش را به راحتی نمی‌فروشیم
سرمربی نایمخن: جهانبخش را به راحتی نمی‌فروشیم

سرمربی نایمخن: جهانبخش را به راحتی نمی‌فروشیم

رود بروود سرمربی نایمخن با اعلام اینکه شاید علیرضا جهانبخش به دلیل مصدومیت تا پایان لیگ دسته یک هلند به میدان نرود، عنوان کرد که این بازیکن ایرانی را به راحتی نخواهد فروخت.  نایمخن این فصل همراه علیرضا جهانبخش که ۱۲ گل به ثمر رساند و چندین پاس گل نیز به هم‌تیمی‌هایش داد، به مقام نخست لیگ دسته یک هلند رسید تا این تیم هلندی به لیگ برتر هلند صعود کند. با توجه به سخت‌تر شدن رقابت برای نایمخن، این تیم هلندی مایل نیست به راحتی بازیکن ایرانی خود را بفروشد.

رود بروود سرمربی این تیم درباره مهاجم ایرانی تیمش گفت: من به خوبی شرایط علیرضا را درک می‌کنم. او جوان است و دوست دارد پیشرفت کند و من خیلی به او کمک کردم تا بتواند به شرایط بهتری برسد. او بازیکن خیلی بزرگ و خوبی است و یک سال دیگر با تیم ما قرارداد دارد. من با مسئولان باشگاه هم صحبت کردم و فهمیدم تا زمانی که پیشنهاد مالی خوبی برای باشگاه نیاید، بعید است با رفتن جهانبخش موافقت کنند. او این فصل عملکرد خوبی برای ما داشت و من مراقبت خاصی از او می‌کنم و به او کمک می‌کنم که پیشرفت کند. هنوز تا تابستان زمان زیادی مانده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم چه رخ خواهد داد. دوست دارم علیرضا در تیمم بماند. او فعلا مصدوم است و ممکن است تا پایان فصل برای تیم به میدان نرود. ما قهرمانی خودمان را قطعی کرده‌ایم و حالا به رقابت‌های فصل جدید فکر می‌کنیم. دوست دارم علیرضا را در ترکیب خودم داشته باشم. ما تابستان با او صحبت خواهیم کرد و در نهایت به جمع‌بندی خواهیم رسید که او در فصل جدید در چه تیمی بازی کند.

رود بروود نامزد عنوان بهترین مربی فصل لیگ یک هلند است و علیرضا جهانبخش نیز نامزد دریافت عنوان بهترین بازیکن این لیگ است.

  ۲  
آی اسپورت
2015-05-01 22:19:19
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۳۵
تو تیم ایران که خوب بازی نمیکنه
-
شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۵:۲۸
با نظر دوستمون موافقم. نه تنها بازی خوبی از جهانبخش تو تیم ملی ایران ندیدیم که همون چند بازی تعویضی که به زمین اومد در حد یه بازیکن معمولی بود که سه تا صدتومنش تو لیگ یک ایران ریخته و این یعنی یا سطح فوتبال ایران اونقد بالاست که بازیکن درپیتش هم به عنوان نامزد بهترین بازیکن دسته یک هلند مطرح میشه یا بعضیا بازی های ملی رو با مفت خوری و وقت گذرونی اشتباه گرفتن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر