فهرست
پیش‌بازی: سمپدوریا – یوونتوس / سه امتیاز تا اسکودتو
پیش‌بازی: سمپدوریا – یوونتوس / سه امتیاز تا اسکودتو

پیش‌بازی: سمپدوریا – یوونتوس / سه امتیاز تا اسکودتو

آی‌اسپورت – مکس آلگری تصمیم مهمی در پیش دارد. اینکه تیمِ کاملش را به زمین بفرستد و همین امشب تکلیفِ قهرمانیِ سری آ را مشخص کند، یا به تیم اصلی‌اش برایِ بازیِ سه‌شنبه مقابل رئال مادرید استراحت بدهد. به احتمالِ زیاد البته تصمیم آلگری مخلوطی باشد از این دو گزینه. یوونتوس در حالِ حاضر 14 امتیاز از لتزیو بیشتر دارد و حتی اگر این بازی را ببازد، بازهم فقط و فقط به 3 امتیاز از 4 بازیِ آینده‌اش نیاز خواهد داشت.

مهمترین مسئله‌یِ حالِ حاضر در باشگاهِ یوونتوس رسیدن و یا نرسیدنِ پل پوگبا به بازیِ برگشتِ مقابلِ رئالِ مادرید است. کادرِ پزشکیِ یووه گفته است ستاره‌یِ فرانسوی می‌تواند از آخر این هفته با تیم تمرین کند و امکانِ اینکه به آمادگیِ بازی برسد هم بسیار زیاد است.

 

نکاتِ کلیدی

 

1-این دو تیم تا حالا در سری آ 129 بار باهم روبرو شده‌اند. بانویِ پیر برنده‌یِ 64تا از این بازی بوده و سمپ برنده‌یِ 27تا.

2-سمپدوریا در این 129 بازی 215تا گل از یووه خورده است. فقط اینتر میلان در تاریخِ فوتبالِ ایتالیا موفق شده بیشتر به سمپ گل بزند (241).

3-سمپدوریا از 12 بازیِ آخرِ خانگی‌اش مقابلِ یوونتوس فقط 2تا را برده و 6تا را باخته است.

4-سمپدوریا 5 بازی است که در سریِ آ پیروزی به دست نیاورده است (3 مساوی، 2 باخت).

5-یوونتوس در 5 بازیِ اخیرش در سریِ آ یکی درمیان برده و باخته است.

6-یوونتوس 2 بازیِ آخرِ خارج از خانه‌اش در سری آ را باخته است. آخرین باری که یووه 3 بازیِ پشت سر هم را خارج از خانه باخت آوریل 2010 بود.

7-اولین گل سیمونه پپه برایِ یوونتوس سپتامبر 2010 بود مقابلِ سمپدوریا.

8-کارلوس تبس این فصل 20 گل برایِ یوونتوس زده است. اگر مهاجمِ آرژانتینی 3 گل دیگر بزند به رکورد خودش که فصل 2009-2010 با پیراهنِ من سیتی بود، می‌رسد.

9-در بازیِ رفت پاتریس اورا تنها گلِ فصلش برایِ یوونتوس را به ثمر رساند.

10-سمپدوریا 16 بازیِ اخیرِ خانگی‌اش را در سریِ آ نباخته است.

 

 

ترکیبِ احتمالیِ دو تیم


     
آی اسپورت
2015-05-02 08:18:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر