فهرست
وعده 21 گله؛ ادینیو پای قولش با تماشاگران تراکتور می‌ماند؟
وعده 21 گله؛ ادینیو پای قولش با تماشاگران تراکتور می‌ماند؟

وعده 21 گله؛ ادینیو پای قولش با تماشاگران تراکتور می‌ماند؟

آی اسپورت - دربی دیروز تبریز برای ادینیو اهمیت ویژه داشت. مهاجم برزیلی تراکتورسازی خیلی دوست داشت که دروازه گسترش را باز کند چرا که او چند روز قبل قولی داده که برای عمل کردن به آن به گلزنی در دربی تبریز نیاز داشت.

ادینیو بعد از بازی با پیکان مدعی شده بود که با 21 گل زده آقای گل لیگ خواهد شد. او تا اینجای کار 18 گل برای تراکتور زده و با توجه به آنکه نتوانسته در بازی دیروز، دروازه گسترش را باز کند، حالا باید در دو هفته پایانی لیگ، سه گل بزند. از شانس بد ادینیو، دو دیدار باقیمانده تراکتور بازیهای راحتی نیستند. از یکطرف این تیم باید در تهران به مصاف استقلال برود که قطعا دوست ندارد جلوی تماشاگران خودی به تراکتور امتیاز می دهد و از طرف دیگر هفته آخر هم با نفتی بازی دارند که می خواهد قهرمان لیگ شود. به نظر شما ادینیو می تواند به وعده اش عمل کند؟

  ۲  
آی اسپورت
2015-05-02 11:02:58
نظر دهید

۲ نظر
مهران تراختورچی
شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۲۸
مهم نیست ادینهو چند تا گل بزنه - مهم اینه که تراختور امسال قهرمان بشه . دیروز نیمه دوم بازیکنان تراختور با بازی بی روحیه شات سوهان زدن به اعصابمان .
سامان رونده
شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۵۸
انشالله جلوی استقلال ونفت گل میزنه وبه گلش عمل میکنه ولی واقها دلمون شکست تراختور دو امتیازو ازدست داد واقعا متاسفم دیروز تراختور همیشگی نبود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر