فهرست
دفاعیه عجیب دستیار برانکو:  کیفیت سوشا اروپایی است
دفاعیه عجیب دستیار برانکو: کیفیت سوشا اروپایی است

دفاعیه عجیب دستیار برانکو: کیفیت سوشا اروپایی است

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس سطح دروازه‌بان اول این تیم را اروپایی توصیف کرد. ایگور پانادیچ، در مورد حضورش در پرسپولیس گفت: ابتدا قرار بود انور لوگوزیچ به پرسپولیس بیاید اما چون به فدراسیون فوتبال بوسنی و هرزگوین تعهد داشت نتوانست به پرسپولیس بیاید و من جانشین او شدم.  قبل از آمدن به ایران با لوگوزیچ جلسه داشتم و او به من تأکید کرد که حتماً‌ به پرسپولیس بروم. این جلسه من را مجاب کرد که به ایران و پرسپولیس بیایم و با برانکو کار کنم.

حضور برادرش در کادر فنی این تیم چقدر روی کارش تأثیر می‌گذارد: من مربی حرفه‌ای هستم که در کشورهای زیادی کار کردم اما طبیعتاً وقتی در کشوری غریب برادرم هم حضور داشته باشد و با هم کار کنیم راحت‌تر هستم.

سوشا مکانی: به نظر من سطح دروازه‌بانی مکانی اروپایی است و او در این سطح کار می‌کند.

 پرسپولیس در این فصل از دروازه‌بان‌های خودش ضربه خورده: اصلاً‌ موافق چنین نظریه‌ نیستم. پس از حضور ما در پرسپولیس تیم ۷،۸ گل خورده که مکانی روی هیچکدام از گل‌ها مقصر نبوده است.

چرا نمایش تیم در لیگ ایران و لیگ قهرمانان آسیا متفاوت است: ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و تیم را برای هر مسابقه‌ای آماده می‌کنیم. چون تیم در لیگ قهرمانان آسیا وضعیت بهتری دارد بازیکنان انگیزه بیشتری دارند.

 دیدار روز چهارشنبه  پرسپولیس مقابل بنیادکار ازبکستان:‌ بازی دشواری در انتظار ما است اما می‌خواهیم در حضور هواداران پرشمار بنیادکار را شکست دهیم تا بتوانیم به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

     
آی اسپورت
2015-05-02 11:09:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر