فهرست
پاسخ نصیرزاده به خطیر: چرا پاتوسی را آوردی؟
پاسخ نصیرزاده به خطیر: چرا پاتوسی را آوردی؟

پاسخ نصیرزاده به خطیر: چرا پاتوسی را آوردی؟

آی اسپورت – ماجرای نامه ماشین‌سازی درباره داریوش شجاعیان در آستانه بازی تراکتورسازی با استقلال حاشیه امروز فوتبال ایران است. علی خطیر یکی از مدیران استقلال امروز نصیرزاده را متهم به خوش‌خدمتی به تراکتورسازی و زنوزی کرد. اما نصیرزاده سکوت نکرد و پاسخ خطیر را با طعنه داد. او گفت: «آقای خطیر شما که قانون را می دانی چرا با آوردن پاتوسی به باشگاه استقلال ضربه زدی؟ مگر نمی دانستی مشخصات او با قوانین حاکم بر حضور خارجی ها در لیگ برتر ایران مطابقت ندارد؟ حال همین رفتار چند صد هزار دلار به استقلال ضربه خواهد زد. اگر سازمان لیگ برتر اجازه ثبت قرارداد پاتوسی را ندهد باشگاه موظف است به قراردادی که با این بازیکن بسته پایبند باشد. اعتبار یک قرارداد دیگر منوط به حضور بازیکن در تست پزشکی و اجازه کار نیست. حال سوال اصلی اینجاست چرا با این بازیکن که هنوز مجوزهای لازم برای حضور در لیگ برتر را نگرفته قرارداد بسته شده است؟ وزارت ورزش و جوانان کجا است که این موضوع را پیگیری کند؟ آیا این آسیب زدن به تیمی نیست که از بودجه بیت المال استفاده می کند؟ بر خلاف تصور آقای زنوزی یکی از افراد مطلع در ورزش به خصوص فوتبال است. ایشان در خارج از تایم نقل و انتقالات اصلا کاری با این موضوع نداشتند اما در فصل نقل و انتقالات اشاره به این کردند که اگر باشگاه استقلال نمی تواند به تعهدات خود پایبند باشد باید اجازه دهد داریوش شجاعیان به ماشین سازی برگردد. همان طور که گفتم این قرارداد پیشنهاد مالک باشگاه بوده است. خیلی بد است کسی که خود قانون نمی داند و مطلع نیست که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس زیر نظر یک ارگان اداره می شود به ما حمله کند. آنهم بی ادبانه و با واژه های سخیف. ظاهرا در پایان این ماجرا این ما هستیم که بدهکار شدیم.»

۱۳ ۹  
آی اسپورت
2019-02-14 14:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۳۴
دوستان لطفا وسط کثافت کاری ها و رو کردن کارای کثیفتون، از ماتحت پرسپولیس و پرسپولیسی ها نخورید. اگرم میخورید کم بخورید که به سپاهانیا هم برسه.
با تشکر
بغداد بونجاح کابوس کیسه
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۳۵
هوشنگ خان شما دیگه چرا؟برا اینکه دلشون خوشه که سازمان لیگ مجوز بازیش رو برا کیسه صادر می کنه
حمید
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۴۲
یاشاسین نصیرزاده عشقی عشق
اوشاق
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۴۴
نصیرزاده جان ما پشتتیم. در مقابل این پررو ها کم نیاری
کاج
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۵۹
بازم کیسه اسپورت بخش مهم صحبت های نصیرزاده رو سانسور کرده.
چرا از گدایی کیسه کشای گداصفت از زنوزی که نصیرزاده ازش حرف زده ننوشتین؟؟؟؟؟؟
منتقد
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۰۱
ائتلاف ژاپنی ها داره بهم میخوره....خخخخ
666666
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۰۱
یادتون باشه این سایت تنها رسانه در دسترس مردم نیست که با سانسور یه قسمت از صحبت ها کسی متوجه اش نشه. یا خبرها رو کامل کار کنید یا اصلا درموردش ننویسین
ب
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۲۷
اخ که چقدر بی .... هستین شما ها چقدر باحال سانسور کردین مصاحبه رو اون جاهایی که به ضررتون بود خیلی با حال سانسور کردین . اینا رو ولش از الان خودتون رو اماده کنین فردا به گزارشگر تبریز حمله کنین و بهش یکم بیطرفی یاد بدین بابا!
داود
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۵۵
شیر تو شیر شده این فوتبال
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر