فهرست
تونی اولیویرا: پیروزی سختی بود و خیلی عذاب کشیدیم
تونی اولیویرا: پیروزی سختی بود و خیلی عذاب کشیدیم

تونی اولیویرا: پیروزی سختی بود و خیلی عذاب کشیدیم

آی اسپورت- تونی اولیویرا پس از پیروزی یک بر صفر تراکتورسازی مقابل الاتحاد در کنفرانس خبری حاضر شد و درباره این دیدار گفت: از تیم خود راضی هستم و همانطور که میلم بود بازیکنان در زمین بازی کردند. مخصوصا در نیمه اول که از کناره‌ها به خوبی نفوذ کردیم و کنترل بازی در تیم حریف در دست ما بود. البته در دفاع اشتباهاتی داشتیم اما سعی کردیم تعادل را به تیم برگردانیم. در نیمه دوم نتوانستیم همچون نیمه اول بازی کنیم. در مجموع معتقدم نتیجه عادلانه بود هر چند پیروزی سختی را به دست آوردیم و زیاد عذاب کشیدیم.

وی در مورد ساعت بازی تصریح کرد:‌این موضوع از قبل تعیین شده بود البته اگر بازی در زمان مناسبی برگزار شود تماشاگران بیشتری به ورزشگاه می‌ایند. ما دو بازی دشوار بیرون از خانه داریم و پس از آن تماشاگران ما به ورزشگاه خواهند آمد تا از تیم خود پشتیبانی کنند و بتوانیم پیروز شویم.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه در فاصله یک هفته از این تیم دو بازی متفاوت را از تراکتورسازی شاهد بودیم و تبریزی‌ها بازی راه‌آهن را سه بر صفر واگذار کردند و در این دیدار به پیروزی رسیدند، یادآور شد: امروز بازیکنان ما خواستند و بهتر جنگیدند. بازی بهتری از خود به نمایش گذاشتند و انگیزه بیشتری داشتند. تیم حریف هم متفاوت بود.در دیدار مقابل راه‌آهن ما در ابتدای بازی دو گل دریافت کردیم که پس از آن نتوانستیم بازی راجمع و جور کنیم و هر چه موقعیت به دست آوردیم تبدیل به گل نشد اما امروز محکم بازی کردیم و نتیجه تلاش خود را هم گرفتیم. این بازی که ما انجام دادیم بازی مورد نظر من بود. من یک ماه است که به تبریز آمدم و حدود 20 جلسه تمرین کرده‌ایم و با گذشت زمان شرایط‌مان بهتر هم خواهد شد.

اولیویرا در مورد اسامی تیم ملی و نام حامد لک و کریم انصاری‌فرد در بین آنها و این سوال که آیا نباید علی کریمی هم دعوت می‌شد تصریح کرد: به هر حال این لیست اعلام شده و ما نمی‌توانیم نظر سرمربی تیم ملی را تغییر دهیم. اگر شما خواستید به کی‌روش زنگ بزنید و با او صحبت کنید.(با خنده)

وی در مورد قضاوت داور مسابقه تصریح کرد: با اینکه داور قضاوت خوبی نداشت اما من همواره به بازیکنانم گفته‌ام که چه در بازی‌های داخلی و چه خارجی تمرکز خود را روی بازی‌شان داشته باشند و کاری به داور و حریف نداشته باشند. بازیکنان فقط برای بازی کردن به میدان می‌روند و باید به این نکته توجه داشته باشند.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه این تیم سال گذشته هم لیگ قهرمانان آسیا را خوب شروع کرد اما نتوانست به خوبی ادامه دهد، گفت: همانطور که روز گذشته در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی گفتم تیم‌های عربی با بازیکنان خودشان نمی‌توانند مقابل تیم‌های ایرانی بایستند آنچه که این مسئله را تعیین می‌کند بازیکنان خارجی است. شما لخویا را ببینید که 9 بازیکن خارجی دارد از لحاظ قدرت هم در گروه ما لخویا در رده اول قرار دارند، العین دوم است و تراکتورسازی و الاتحاد در رده‌های بعدی قرار دارند.

وی افزود: بازیکن خارجی است که مهم نتیجه رقم می‌زند من هم دوست داشتم ابراهیموویچ را داشته باشم اما پول نداریم و باید با همین شرایط بسازیم. من هم می‌خواهم قهرمان آسیا شوم اما به هر حال این مسئله نیاز به امکاناتی دارد. امیدوارم امروز سپاهان هم بتواند پیروز شود و در ادامه استقلال و فولاد در لیگ قهرمانان اسیا موفق باشند زیرا چنین بردهایی باعث پیشرفت فوتبال ایران می‌شود.

اولیویرا در مورد اینکه علی کریمی در دیدار آینده تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا قرار ندارد و او چه راهکاری برای این کار خواهد داشت،‌گفت: کریمی با دیدار با راه‌اهن هم 60-70 دقیقه نبود. او بازیکن جوانی نیست که از ابتدا بتواند بازی کند اما کیفیت بالایی دارد و فوق‌العاده است. به هر حال ما بازیکنان خوب دیگری همچون فرشاد احمدزاده داریم. به هر حال با 11 نفر به بازی آینده خواهیم رفت.

     
آی اسپورت
2014-02-26 19:47:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر