فهرست
چرا مجید جلالی در بازی با راه‌آهن اخراج شد؟
چرا مجید جلالی در بازی با راه‌آهن اخراج شد؟

چرا مجید جلالی در بازی با راه‌آهن اخراج شد؟

مجید جالالی که همیشه به عنوان یک مربی ارام شناخته می‌شود‏ روز گذشته در بازی سایپا- راه‌اهن از سوی داور بازی اخراج شد. اتفاقی که همه تماشاگران فوتبال را متعجب کرد. او در در توضیح آنچه در بازی اتفاق افتاد،‏ می‌گوید: متاسفانه در دقیقه 5 گل زود هنگامی خوردیم. پس از آن کاملا سوار بر بازی بودیم و در حالی که جریان بازی یک‌طرفه بود در دقیقه 30 برای دومین بار دروازه ما باز شد و تا پایان بازی با وجود ارائه یک فوتبال کاملا برتر هرچه فشار آوردیم تنها توانستیم یکی از گل‌های خورده را جبران کنیم؛ ضمن اینکه یک پنالتی را نیز از دست دادیم. در مجموع راه آهن نه تنها مستحق پیروزی بلکه تساوی هم نبود. از عملکرد بازیکنانم به هیچ وجه راضی نیستم چون مثل بازی با پرسپولیس زمانی که 2 گل عقب افتادند به خود آمدند و بر بازی مسلط شدند. ضمن اینکه آنها آنچه من می‌خواستم درون زمین اجرا نکردند.

 ناراحتی شدید خود از پنالتی که شکوری از دست داد: از اینکه مقابل راه آهن پنالتی از دست دادیم خیلی ناراحت شدم چون مقابل این تیم در دو بازی رفت و برگشت سه پنالتی از دست دادیم که این موضوع برای تیم ما به هیچ وجه خوب نیست.

 اخراجش به دلیل اعتراض به تصمیمات داوری در دقیقه 90: متاسفانه داور مرتکب اشتباهاتی شد که در نتیجه بازی تاثیرگذار بود، به عنوان مثال در صحنه پنالتی چون دروازه‌بان راه‌آهن یک اخطار داشت از دادن کارت زرد دوم و اخراج او چشم پوشی کرد. در نیمه دوم نیز یک پنالتی صددرصد دیگر باید برای ما می‌گرفت. این تصمیمات تاثیرگذار داور باعث شد من اعتراض کنم و اخراج شوم.

  ۱  
آی اسپورت
2015-05-02 11:51:28
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۵:۵۹
"مثل بازی با پرسپولیس زمانی که 2 گل عقب افتادند به خود آمدند و بر بازی مسلط شدند"
حتا مربی علم گرایی؟؟ مث جلالی هم مث همه ی مربیای ایرانیدروغ میگه.سبک حرف زدن همه شون مث همه.
اگه پرسپولیس گل به خودی نمی زد با اختلاف 4 گل میباختی بازی رو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر