فهرست
ابراهیمی:اعتصاب نمی کنیم چون بازیکنان تراکتورسازی تعصب دارند
ابراهیمی:اعتصاب نمی کنیم چون بازیکنان تراکتورسازی تعصب دارند

ابراهیمی:اعتصاب نمی کنیم چون بازیکنان تراکتورسازی تعصب دارند

آی اسپورت- محمد ابراهیمی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل الاتحاد عربستان در جمع خبرنگاران گفت: ‌بعد از اخراج علی کریمی کار ما سخت شد مخصوصاً من که در دفاع بودم اما خوشبختانه همه بازیکنان خوب عمل کردند و توانستیم به پیروزی برسیم.

وی در مورد اینکه نقش هواداران در پیروزی تراکتورسازی چقدر است، گفت: ما هرچه داریم از هواداران است، تماشاگران ما بعد از 10 نفره شدن ایستادند و تیم را تشویق کردند و از آنها ممنون هستم، دست همگی آنها را می‌بوسیم.

ابراهیمی در مورد مشکلات مالی باشگاه گفت: مشکلات مالی خیلی زیاد است، خنده‌دار است که من هنوز 70 درصد پولم را از تراکتورسازی نگرفته‌ام. مسئولان هم تاکنون به آن شکلی که باید مشکلات مالی را حل کنند، حل نکرده‌اند. یک طرف مشکلات مالی است اما طرف دیگر هواداران و مردم هستند که ما را حمایت می‌کنند. مسئولان هنوز آن‌طور که باید و شاید به فکر حل مشکلات مالی نبوده‌اند.

وی در مورد اینکه بازیکنان تراکتورسازی مثل پرسپولیسی‌ها اعتصاب نمی‌کنند، گفت: ما باید جوابگوی هواداران باشیم و امیدوارم مسئولان هم هرچه زودتر به فکر حل مشکلات مالی باشند، بازیکنان تراکتورسازی همیشه با تعصب بوده‌اند و مردم برای ما ارجح هستند، مسئولان هم باید به فکر تیم باشند.

     
آی اسپورت
2014-02-26 20:04:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر