فهرست
تراکتور بدهی خارجی ندارد
تراکتور بدهی خارجی ندارد

تراکتور بدهی خارجی ندارد

آی‌اسپورت- محرومیت تراکتورسازی از دو پنجره نقل‌وانتقالات از فصل گذشته ضررهای زیادی به این تیم زد اما حداقل باعث شد مدیران تراکتور بدهی‌های خارجی خود را تسویه کنند تا نگرانی دیگری برای هواداران تیم تبریزی وجود نداشته باشد.

تسنیم نوشته که باشگاه تراکتورسازی بدهی به حمزه یونس، مهاجم پیشین تونسی خود را هم پرداخت کردند و به این ترتیب آخرین بازیکن خارجی که از این باشگاه طلبکار بود و به فیفا شکایت کرده بود هم پول‌اش را دریافت کرد. مدیران تراکتور در هفته‌های گذشته همه پرونده‌های مالی بازیکنان خارجی خود را تسویه کرده‌اند و به این ترتیب دیگر پرونده‌ای در فیفا ندارند. تراکتورسازی با پرداختن این بدهی‌ها حالا هم نگرانی‌های طرفداران‌اش را رفع کرده و هم مشکل چندانی برای به دست آوردن شرایط کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بازی در لیگ قهرمانان نخواهد داشت.  

۷ ۳  
آی اسپورت
2017-09-24 16:26:00
نظر دهید

۳ نظر
ali
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۶
بنظر باید یه عزمی ایجاد بشه تا مقصرین پرونده های مالی محاکمه بشن و اصلا خسارت از مقصرینش گرفته بشه نه اینکه از بیت المال تامین بشه. چرا یه شخصی باید پستی رو قبول کنه، حقوق و مزایای شغلی رو بگیره ولی نسبت به عملکرد و تصمیماتش جواب پس نده؟!
ابی
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۱
خبر خوش حال کننده ای بود به نظر من نیم فصل یه مربی خارجی با کیفیت بیارن و بی خودی پول بازیکن ندن همین بازیکنا رو بدن دست مربی خارجی یه تیم توپ میسازه تا چندین سال بازی می کنن
۴
مسلم خان ماکو
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۵۶
به نظر من باید مدیران نالایق بومی قبلی خجل و شرمسار بشن که کثافت کاری و بی لیاقتیشونو یه مدیر غیر بومی بنام آقای آجرلو پاک کرد.
واقعا دستمریزاد آدم لایق و با عرضه ای نشون داد
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر