فهرست

گوچی: زیارت امام رضا به من آرامش می‌دهد

رضا قوچان‌نژاد که صبح امروز برای حضور در مراسم برترین‌های فوتبال خراسان وارد مشهد مقدس شده است گفت: بعد از مدت‌ها خوشحالم که برای دومین یا سومین بار به مشهد که زادگاهم است می‌آیم و خوشحال هستم که شهر مادری‌ام را می‌بینم.
حضور در مشهد: عمویم جبار قوچان‌نژاد که مربی تیم والیبال مشهد است چند وقت پیش با من تماس گرفت و به من گفت که از سوی مسئولان هیات فوتبال استان خراسان به مراسم برترین‌های فوتبال دعوت شدم و از من خواست تا در این مراسم حاضر باشم البته تا چند روز قبل مشخص نبود که بتوانم به مشهد بیایم یا نه اما بعد از پایان آخرین بازی الوکره در قطر خوشبختانه شرایطی فراهم شد تا به ایران بیایم و ضمن حضور در زادگاهم بتوانم در این مراسم شرکت کنم.
 می‌داند چه کسی برترین فوتبالیست استان خراسان شده یا نه؟ واقعیت این است که هنوز نمی‌دانم چه کسی انتخاب شده اما می‌دانم که بازیکنان زیادی برای به دست آوردن این عنوان کاندید هستند و قطعا من هم یکی از این بازیکنانی هستم که شانس به دست آوردن عنوان بهترین بازیکن استان خراسان را دارم.
تا چه زمانی در مشهد باقی خواهد ماند: فعلا در کنار خویشاوندان خودم هستم و بعد از ظهر هم به مراسم برترین‌ها می‌روم و فردا هم در مشهد خواهم بود و سپس به قطر برمی‌گردم. از اینکه به عنوان یک خراسانی در تیم ملی فوتبال حضور دارم و باعث خوشحالی مردم می‌شوم به خودم می‌بالم و همیشه خودم را یک خراسانی می‌دانم و امیدوارم که باز هم بتوانم برای مردم ایران شادی‌آفرین باشم.
به زیارت بارگاه امام رضا (ع) می‌رود: پیش از این یک بار دیگر توانسته بودم به زیارت امام رضا (ع) بروم و حضور در این مکان واقعا به من آرامش داد و دوست دارم یک بار دیگر این آرامش قلبی را با زیارت این امام به دست بیاورم.

     
آی اسپورت
2015-05-02 13:31:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر