فهرست
فرکی؛ از حیاکن رها کن تا کورسِ قهرمانی
فرکی؛ از حیاکن رها کن تا کورسِ قهرمانی

فرکی؛ از حیاکن رها کن تا کورسِ قهرمانی

آی اسپورت- پانزده روز بعد از آغازِ سال 94، سپاهانی که در روزهای میانی اسفند به سختی پدیده مشهد را شکست داده بود، در قم شکستی ناباورانه را متحمل شد تا هواداران زردپوشی که برای تماشای تیم محبوب راه زیادی را طی کرده بودند، استارتِ «حیا کن رها کن» را برای فرکی بزنند و موجبات دلخوری تعدادی از ستاره های تیم شان را فراهم بیاورند. به نظر می رسید، دوره حضور فرکی در تیم اصفهانی، باید رو به پایان باشد اما آنچه رو به پایان بود، دوره ناکامی های سپاهان با فرکی بود.

این فصل برای سپاهان، به قبل و بعد از دقیقه 76 بازی با تراکتور تقسیم می شود. طلایی ها پیش از این دقیقه، از تراکتور عقب بودند و آماده شده بودند تا همه چیز را از دست بدهند و از کورس خارج شوند و بعد از این دقیقه، موفق به شکست دادن تیم تبریزی شدند تا بار دیگر به جمع مدعیان قهرمانی لیگ برگردند. اوضاع برای سپاهان، بهتر نیز شد. آن ها کام بک بزرگ بعدی را، برای نبرد با پرسپولیس در تهران کنار گذاشت و در ثانیه های آخر نبرد با تیم برانکو، برنده مسابقه لقب گرفتند. سه امتیاز ساده بعدی در فولادشهر برابر راه آهن به دست آمدند و یک هفته بعد، تیم اصفهانی با زدن 3 گل به استقلال خوزستان، در فاصله یک امتیازی صدرِ جدول قرار گرفت.

نفت مسجدسلیمان و سایپا، دو رقیب بعدی تیم اصفهانی هستند. قابل پیش بینی به نظر می رسد که این تیم، پنجمین و ششمین پیروزی های متوالی اش در لیگ را مقابل این دو تیم جشن بگیرد. آنوقت تساوی تراکتور و نفت در هفته پایانی لیگ، برای تکرار قهرمانی فرکی در فوتبال ایران کافی خواهد بود تا سال 94 بعد از نامهربانی ها و شعارهای ابتدایی اش، برای او روزهای فوق العاده ای را رقم بزند. آیا دوربین ها، دوباره تصویر اشک های مربی کهنه کار فوتبال ایران را در پایان فصل شکار خواهند کرد؟

     
آی اسپورت
2015-05-02 15:26:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر