فهرست
صادقیان: می‌روم، خوب که شدم برمی‌گردم
صادقیان: می‌روم، خوب که شدم برمی‌گردم

صادقیان: می‌روم، خوب که شدم برمی‌گردم

آی اسپورت - بازیکن پرحاشیه پرسپولیس در لیگ چهاردهم، نامه‌ای به هواداران این تیم نوشته و بابت رفتارهای این فصلش عذرخواهی کرده است. در این نامه که به نقل از صادقیان در بعضی سایت‌ها ورزشی منتشر شده، صادقیان گفته می‌خواهد فصل بعد از ایران خارج شود و هر وقت به اوج برگشت دوباره پیراهن پرسپولیس را بپوشد. دیروز برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس آب پاکی را روی دست صادقیان ریخت و گفت به هیچ وجه او را برای فصل آینده نمی‌خواهد.

متن کامل نامه صادقیان به هواداران پرسپولیس:


به نام حضرت دوست که هرچه دارم از اوست

هموطن عزیز! هوادار گرامی! سلام.

در ابتدا وظیفه خودم می دانم که این عید فرخنده را که به نام مبارک پدر مزین شده را به همه هموطنان عزیزم به ویژه پدران فداکار و دلسوز کشورم تبریک بگویم. صحبتم را از پدر، این تکیه گاه بی‌همتا شروع می‌کنم. بی‌شک اگر من هم این تکیه‌گاه را در کناره داشتم و از نصایح و راهنمایی‌های او بهره‌مند می‌شدم، در زندگی‌ام گام‌های محکم‌تری بر‌می‌داشتم. افسوس که این بنده حقیر از داشتن این نعمت یگانه سالهاست که محروم است. به هر حال وظیفه خودم می دانستم که ضمن تبریک این روز عزیز چند کلامی هم با هواداران پرسپولیس این حامیان همیشگی‌ام سخن بگویم.

باور کنید دوری سخت است.محرومیت از پوشیدن پیراهنی که عاشقش هستی دردناک است. اما می‌دانم که در این اتفاق تلخ پیام صادقیان بیش از هر کس دیگری مقصر است. افسوس که اتفاقات تلخ و حاشیه ها اجازه نداد در این فصل آنطور که هواداران سرخ لیاقت دارند برای آنها انجام وظیفه کنم. خودم را نمی بخشم که چندین مرتبه آنها را نامید و موجبات رنجششان را فراهم کردم.اما می دانم که باید از زندگی درس گرفت. امروز نوبت درس گرفتن من است.برخاستم که جبران کنم.می دانم که مسیری طولانی پیش رویم قرار دارد.

با مشورت با دوستان و بزرگان به این نتیجه رسیدم که برای شروع دوباره و فاصله گرفتن از حاشیه ها بهتر است مدتی از فوتبال ایران فاصله بگیرم. مدیر برنامه هایم در تلاش است تا مقدمات انتقالم به یک تیم خارجی را فراهم کند. مطمئن هستم این تغییر می تواند برایم سازنده و مفید باشد. با رخصت از شما هواداران و تمامی اعضای خانواده پرسپولیس مدتی از خانواده‌ام دور خواهم شد.

در این مسیر نیازمند دعای خیر شما دوستان هستم. یقین دارم در آینده روزهایی خواهند رسید که دوباره در کنار شما هواداران صمیمی موفقیت های تیم محبوبمان را با پیراهن و پرچم های سرخ جشن می گیریم. منتظر پیامی دیگر باشید.پیامی که به آن افتخار کنید.

به امید دیدار

پیام صادقیان

  ۶  
آی اسپورت
2015-05-02 16:27:56
نظر دهید

۶ نظر
-
شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۱۴
ای باریکلا:))
-
شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۲۳
برو بابا
-
شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۲۷
تو هرگز درست نمیشی معتاد،، هرجا که باشی اونجا رو به گند میکشی ترامادول
mami
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۸:۱۳
امیدوارم به یکی از بهترین فوتبالیست های جهان تبدیل شوی
عطیه
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۱۱
لطفا خوب شو زود برگرد
-
چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۳:۰۳
تو خوب بشو نیستی روانی مگه اینکه یه مدت تحت درمان سنگین روحی و روانی قرار بگیری!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر