فهرست
به صدای این یوونتوس گوش کن
به صدای این یوونتوس گوش کن

به صدای این یوونتوس گوش کن

آی اسپورت - یوونتوس دیشب و در دیداری حساس و تعیین کننده موفق شد با نتیجه 1-3 در سن سیرو برابر میلان به برتری دست یافته و یک بار دیگر در کورس فتح اسکودتو قرار گیرد. ستاره این دیدار فدریکو کیه زا، خرید جدید یوونتوس بود که موفق شد دو بار دروازه روسونری را باز کند. در ادامه مروری به نشریات امروز صبح ایتالیا خواهیم داشت؛

گاتزتا دلااسپورت نوشت: به صدای این یوونتوس گوش کن. این نشریه در ادامه اشاره کرد که اگرچه یوونتوس پیروز شده و جشن گرفته و میلان در این دیدار مغلوب شده، اما روسونری همچنان در صدر جدول سری آ قرار دارد. گاتزتا همچنین در ادامه از بازگشت یوونتوس به کورس فتح اسکودتو خبر داد.

کوریره دلااسپورت نیز به عملکرد درخشان فدریکو کیه زا در این دیدار اشاره کرده و مدعی شد صدرنشین سری آ بعد از 27 دیدار در این رقابت ها دوباره شکست خوردند. این نشریه همچنین نقل قولی از آینده پیرلو با مضمون اینکه "سرتان را بالا نگه دارید" منتشر کرد.

نشریه توتواسپورت نیز از تیتر "یوونتوس، ایمان به فتح اسکودتو" استفاده کرده است. این نشریه در ادامه به نمایش فوق العاده بیانکونری با الهام گرفتن از درخشش فدریکو کیه زا اشاره کرده و در مورد پایان یافتن رکورد شکست ناپذیری روسونری نیز نوشته است.

۱    
آی اسپورت
2021-01-07 13:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر