فهرست
پدیده جدید استقلال کشف چه کسی است؟ هوتن قلعه‌نویی!!
پدیده جدید استقلال کشف چه کسی است؟ هوتن قلعه‌نویی!!

پدیده جدید استقلال کشف چه کسی است؟ هوتن قلعه‌نویی!!

آی اسپورت-بازی استقلال مقابل صبای قم با یک سورپرایز برای هواداران آبی همراه بود. بازیکن جوانی به نام محسن کریمی که با سرعتش و تاثیری که روی گل دوم تیمش داشت همه را شگفت‌زده کرد. مهم ترین سوالی که بعد از گل دوم استقلال بوجود آمد این بود که این بازیکن تا الان کجا بوده و قلعه‌نویی چرا تا الان به او بازی نداده و چرا الان که کار از کار گذاشته او را در ترکیب اصلی قرار داده.

استقلالیها جواب سوالشان را نگرفته بودند که بیانی با یک افشاگری جالب علامت سوال ها را چندین برابر کرد. صحبتهای بیانی در مورد این که محسن کریمی چطور به استقلال آمده خیلی جالب است:«محسن کریمی را هوتن قلعه نویی در آغاز فصل به کادر فنی معرفی کرد و کریمی دوست هوتن بود.وقتی یک جلسه تمرین کرد همان زمان مورد تایید کادر فنی قرار گرفت.او بسیار بچه خوب و باشخصیتی است.امیدوارم بهترین ها در انتظارش باشد و اسیر حاشیه نشود!»

البته این اولین بازیکنی نیست که توسط هوتن قلعه‌نویی به استقلال آورده میشود و پیش از این هم چند بازیکن ناشناس دیگر به واسطه آشنایی با پسر سرمربی در تمرینات آبیها شرکت کرده بودند. به نظر میرسد هوتن متوجه شده که پسر بازیکنان و مربیان فوتبال هیچ وقت فوتبالیست موفقی نمیشوند و به همین دلیل از الان راه خودش را پیدا کرده و به سمتی رفته که در آن استعداد زیادی دارد!

     
آی اسپورت
2015-05-02 18:01:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر