فهرست
اتفاقات عجیب در تبریز؟ سرو کله م.ع در تمرینات پیدا شد
اتفاقات عجیب در تبریز؟ سرو کله م.ع در تمرینات پیدا شد

اتفاقات عجیب در تبریز؟ سرو کله م.ع در تمرینات پیدا شد

آی اسپورت-بعد از این که تراکتورسازی نتوانست مقابل گسترش فولاد برنده شود بازار حرف و حدیث حسابی داغ شد. حرف و حدیثهایی که بیشتر آنها را میتوان به عصبانیت ناشی از دورشدن از جام وشکست دانست و البته از طرف دیگری هم گفتن تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها! یکی از شایعاتی که بعد از بازی تراکتورسازی شنیده شد این بود که در سه روزی که تمرین این تیم پشت درهای بسته برگزار شده م.ع که از نزدیکان سرمربی یک تیم تهرانی است و پیش از این هم حاشیه‌های زیادی در تبریز و تراکتور داشته در تمرینات این تیم حضور پیدا کرده است.او که بواسطه حاشیه‌های زیادی که داشت مدتها بود آفتابی نشده بود در چند روز مانده به بازی تراکتور سرو کله‌اش پیدا شد و بعد هم یکسری اتفاقات عجیب و غریب. اتفاقاتی که بخشی از آنها از قول هواداران تراکتورسازی اینگونه است:

س.ن یک هفته است که دل درد گرفته و تمرین نمی کنه ،پزشکای تیم می گن مشکلی نیست ولی او هنوز دل درد داره و فقط راه می ره. وقتی هم که اومد تو زمین فقط راه رفت.

 س.آ ، شب بازی یادش افتاده که مچ پاشون درد می کنه و شدت درد آنقدری هست که نتونه بازی کرده و اردو رو ترک کنه

م.ک تو زمین راه می ره و شوت هایش چپ و راست شده . او هم هوایی شده. جالب اینکه از عید تصمیم به فروش املاکش در تبریز گرفته و گفته قصد رفتن از تبریز را دارد.

از نظر هواداران تراکتورسازی این اتفاقات عجیب و غریبی است که در سه هفته مانده به پایان لیگ در تیمشان افتاده. این که تا چه حد درست است را فقط دستهای پشت پرده میدانند.

  ۵  
آی اسپورت
2015-05-03 14:59:12
نظر دهید
۵ نظر
فرهاد
يكشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۰۷
چرا جنابعالی اینقدر ذرت پرت میکنید؟ ما که میدونیم اینا همش از موفقیتهای تیراختور هست. پس بهتره ساکت شید وگرنه ساکتتون خواهیم کرد.
رضا من
يكشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۴۱
انقدر حاشیه ننداز ای اسپورت بدبخت،بازیکنای تراختور جونشونو برا تیم میدن
سعید تراختور عاشقی
يكشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۴۸
شما ها خسته نمیشید این همه در مورد فوتبال تبریز حاشیه سازی میکنین اخه کجا این حرفها تو تبریز افتاده که من اهل تبریزم و همیشه دنبال اخبار تیم محبوبم هستم و همیشه هم میرم استادیوم امروز هم قراره با چندتا از دوستان از تبریز در بیام به طرف تهرا با پای پیاده تا به شهریار بپیوندیم شماها میخواین با این شایعه ها هوادار نیاد که کور خوندین مردم تورک. زبان مثل فارس ها نیستند که با هاشیه. پشت تیمشون رو خالی کنن ما یکشنبه تو ازادی میزبانیم شما ها بیشتر از این خودتون رو جر ندین
ملکان-فقط تیراختور
يكشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۰۲
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!هوادارا ببینین دست گذاشتن رو کدوم بازیکنها!!!!!بهترینها و متعصب ترینها
سامان نریمان جهان،مهرداد بایرامی،سعید آقایی،حبیب گردانی که بازیکنان بومی و معصب ما هستن و مهدی کیانی!!!!
حواسمون باشه ها توطئه اینه و در حال به راه انداختن که تمرکز بازیکنان ما رو بهم بزنن
باید خوب بدونین این مطالب و این اسامی با چه نیتی عنوان میشود
hadi
يكشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۰:۵۲
heyran heydari elabir dartelmamesh danin var sanin.kesafate alkoli,servic mishi
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر