فهرست
پودولسکی: روحیه تیمی ما می تواند به ما در بردن جام ها کمک کند
پودولسکی: روحیه تیمی ما می تواند به ما در بردن جام ها کمک کند

پودولسکی: روحیه تیمی ما می تواند به ما در بردن جام ها کمک کند

آی اسپورت- لوکاس پودولسکی، مهاجم آرسنال، اعتقاد دارد روحیه تیمی عالی آرسنال به آن ها در رقابت با تیم های بالای جدول کمک خواهد کرد.

توپچی ها این فصل با یک امتیاز کمتر نسبت به چلسی در رده ی دوم قرار دارند و این در حالی است که یازده هفته تا پایان فصل باقی مانده است.

«اینجا روحیه ی تیم همیشه خوب است. حتی پس از باخت ها. ما در یک تیم عالی هستیم. جو خوبی در رختکن داریم و یک فصل عالی داشته ایم. حالا فقط باید این وضعیت را حفظ کنیم.»

«من در باشگاه های مختلف و رختکن های متفاوتی بوده ام ولی هیچوقت تیمی با چنین روحیه ای ندیده ام. اینجا چه در رختکن و چه در زمین مسابقه احساس راحتی می کنم. اینجا همیشه دوست دارم کنار تیم باشم و فکر می کنم این مساله در بازی ها به ما کمک می کند.»

توپچی ها در هفته های آینده روزهای سختی در پیش دارند. آن ها باید با تاتنهام، چلسی و منچستر سیتی دیدار کنند. آن هم بطور متوالی.

به هر حال پودولسکی به هم تیمی هایش اصرار می کند که به مبارزه ادامه دهند و چون کسب جام در این فصل دور از دسترس نیست.

«وقتی به جدول مسابقات نگاه می کنید و آن را با بوندسلیگا مقایسه می کنید، می بینید اینجا پنج یا شش تیم برای قهرمانی می جنگند. رقابت فشرده ای در انتهای فصل داریم. ما یازده بازی در ادامه داریم و باید به هر شکل بیشتر آن ها را ببریم. ما می خواهیم در انتهای فصل قهرمان باشیم.»

     
آی اسپورت
2014-02-26 22:36:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر