فهرست
گزارش روز: همه جنگ های لفظی "مو" و "مانچو"
گزارش روز: همه جنگ های لفظی "مو" و "مانچو"

گزارش روز: همه جنگ های لفظی "مو" و "مانچو"

آی اسپورت- دو دشمن قدیمی این هفته بار دیگر به هم رسیدند و گذشته ی آشفته ای که در روابط این دو وجود داشت روی این بازی سایه انداخته است.

این دو که در یازده سال اخیر فقط چهار بار در برابر هم به عنوان مربی قرار گرفته اند اصلا روابط خوبی ندارند. پس از نشستن مورینیو روی صندلی مانچینی در سن سیرو در سال 2008 و قهرمانی این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان رابطه ی این دو به اوج تنش رسید.

حالا و در زمانی که این زوج قرار است در ورزشگاه ترک تلکام آرنا در دور یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان رو به روی هم قرار بگیرند نگاهی می اندازیم به تنش ها و جنگ های لفظی اخیری که در رسانه ها بین این دو درگرفته است.

 

سبک ایتالیایی معمولی؟؟

مورینیو:"آن ها در بازی اول 1-5-4 بازی کردند، سپس به سیستم سه دفاعه رو آوردند. ایتالیایی ها ترکیب و نوع بازی را نسبت به حریفشان انتخاب می کنند."

مورینیو در حالی که از تاکتیک های مانچینی در جریان برد پورتو مقابل لاتزیو گیج شده بود در سال 2003 این جملات را به زبان آورد او بعدها به خاطر تغییرات تاکتیکی عجیبش در بازی های بزرگ سرزبان ها افتاد.

 

چه کسی روی اینتر تاثیر گذاشته؟؟

مانچینی:«من پایه های باشگاه را ساختم؟؟ حتی سقف باشگاه را هم من ساخته ام. مهم ترین کار شروع چرخه است. مراحل بعدی نتیجه ی همین شروع است.»

مورینیو:«من سایه ی مانچینی را روی خودم حس نمی کنم. من نسبت به او بی تفاوتم.»

این حرف ها در جریان اظهارات طرفین در مورد قهرمانی اینتر پس از 45 سال در لیگ قهرمانان زده شد.

 

باشگاه من بزرگتر است!!

مورینیو: «رئال مادرید، باشگاهی است که هیچ نتیجه ای، هیچ رقابتی ، هیچ مربی و هیچ بازیکنی نمی تواند آن را عوض کند. هیچ تیمی در دنیا نیست که بتوان آنرا با ردال مقایسه کرد. هیچ تیمی.»

این اظهارات وقتی بیان شد که یک خبرنگار از مورینیو درباره ی این که منچستر سیتی به اندازه ی آن ها خوب کار می کند پرسید. جواب مانچینی هم جالب بود:
«درست است که ما مانند رئال تاریخ درخشانی نداریم ولی ما عناوین زیادی برده ایم و باز هم به دنبال بردن عناوین هستیم و در ده سال آینده مانند رئال بزرگ خواهیم بود.»

 

هرکسی پسر پدرش است.

مانچینی:«پسر من نظری دارد و من به آن احترام می گذارم. مورینیو مربی خوبی است ولی این فقط یک عقیده است. چیزی که بیرون زمین جریان دارد بی ارزش است.»

این ها اظهاراتی هستند که پس از گفته ی پسر مانچینی که گفته بود پدر من از خوسه بهتر است زده شد.

 

تیمی با پنج بازیکن

مورینیو: «این حرف خنده داری است چون تیم من از تیم مانچینی فقط 5 بازیکن داشت.»

پس از اظهارات مانچینی که گفته بود من پایه های تیم قهرمان چمپیونز لیگ را ساختم.

     
آی اسپورت
2014-02-27 00:18:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر