فهرست
دعوای تونی و گردانی؛ «حبیب بچه تبریز» تبانی کرد؟
دعوای تونی و گردانی؛ «حبیب بچه تبریز» تبانی کرد؟

دعوای تونی و گردانی؛ «حبیب بچه تبریز» تبانی کرد؟

آی اسپورت- دو هفته مانده به پایان لیگ برتر، تراکتورسازی درگیر حاشیه عجیبی شده است. حاشیه‌هایی که بعد از بازی با گسترش فولاد به وجود آمد و ترکش‌های آن هنوز ادامه دارد. بعضی از هواداران تراکتورسازی اعتقاد داشتند مساوی تیم‌شان با گسترش فولاد مشکوک بوده و عده‌ای هم حبیب گردانی را متهم به کم کاری و مصدومیت نمایشی کرده بودند. حرف‌های تونی بعد از مسابقه شرایط را برای گردانی سخت‌تر کرد. تونی ادعا کرد نمی‌داند گردانی چرا مصدوم شده : «حبیب گردانی ۳ روز است که حتی در تمرینات تیم شرکت نمی کند و شیروند هم ۴ ماه بود که از شرایط بازی دور بود، عده ای از بازیکنان ما مصدومیت مغزی دارند.»

«حبیب بچه تبریز» که در دوران حضور خطیبی جزو مهمترین بازیکنان تراکتورسازی بود حالا با اتهام حساسی روبرو شده و تونی را مقصر ذهنیت بعضی هواداران تیم می‌داند. گردانی می‌گوید جلوی چشم سرمربی تیم مصدوم شد و تونی می‌خواهد او را مقابل هواداران قرار دهد: «5 روز پیش در جریان تمرین تیم و پیش از بازی با گسترش فولاد تبریز مصدوم شدم. نمی‌دانم چرا پزشک تیم در خصوص مصدومیتم به اولیویرا اطلاع رسانی نکرده است. تونی سر تمرین حضور داشت و دید که من آسیب دیدم اما انگار نه انگار که مصدوم شده‌ام و کاپشنش را پوشید و رفت؛ گویی من بازیکن تیم امید هستم که سر تمرین تیم بزرگسالان حضور پیدا کرده‌ام. جان دخترم، تونی دید که سر تمرین مصدوم شده‌ام و با این اظهارنظرها می‌خواهد جو را در تبریز علیه من کرده و افکار عمومی را درباره نتیجه نگرفتنش در دربی منحرف کند. آقای تونی! در حالی که تراکتورسازی در آستانه قهرمانی است و لیست تیم ملی هم قرار است به زودی اعلام شود، عقلانی است که من پایم را بگیرم و خودم را به مصدومیت بزنم؟»

درگیری سرمربی و کاپیتان دوم تراکتورسازی در هفته‌های پایانی لیگ برتر نمی‌تواند اتفاق خوبی این تیم باشد. در شرایطی که سپاهان و نفت تهران با تمام قدرت برای رسیدن به تراکتورسازی تلاش می‌کنند، تراکتوری‌ها فعلا درگیر حاشیه‌های داخلی هستند.

  ۲  
آی اسپورت
2015-05-03 13:06:45
نظر دهید

۲ نظر
سعید تراختور عاشقی
يكشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۴:۴۵
البته حاشیه هایی که شما دارین رقم میزنین من نمی دونم شما چه نفعی میبرین از اینکه مثلا تو تبریز درگیری و اختلاف وجود داره بابا بچسبید به تیمهای خودتون که یکیش در حال سقوطه اون یکی هم که حال و روزش مشخصه اون قدر وضعش خرابه که یه خریدارم جلو نیومده بابا ول کنید تراکتور رو باور کنید مردم تورک خبر های شما رو دنبال نمیکنن البته میدونم نظرمو نمایش نمیدین ولی همین که حرفمو شما بخونید و بفهمید که ما خوب میدونیم دورو برمون چی هست. کافیه
-
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۷:۱۷
سایت دروغگی درست کردین واسه اصلاح فوتبال یا خرابکاری. معلومه دلتون از کجا میسوزه . به کوری چشمتون میبینین کی قهرمان میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر