فهرست
دیسلایک: کم لطفی حسن زاده به یحیی/ رفتار ناخوشایند مهاجم ذوب
دیسلایک: کم لطفی حسن زاده به یحیی/ رفتار ناخوشایند مهاجم ذوب

دیسلایک: کم لطفی حسن زاده به یحیی/ رفتار ناخوشایند مهاجم ذوب

آی اسپورت- «کم لطفی». این صفت عجیبی ست که مسعود حسن زاده، تعویض اش در دیدار با نفت مسجدسلیمان را به واسطه آن توصیف می کند. مهاجم جوان ذوب، بعد از خروج از زمین در دقیقه 66 بازی با نفت، نمی تواند عصبانیت اش را پنهان کند و حتی از دست دادن با یحیی گل محمدی طفره می رود. او حتی تصمیم می گیرد روی نیمکت ننشیند و مستقیما به رختکن برود اما ناگهان تصمیم اش را عوض می کند و کنار سایر هم تیمی ها روی نیمکت ذخیره ها حاضر می شود. مسعود، حتی چند روز بعد از مسابقه هنوز دارد از کم لطفی یحیی به خودش حرف می زند.

بعد از سقوط به رقابت های دسته اول لیگ با داماش، گل محمدی مسعود حسن زاده را به عنوان یکی از خریدهای جوان تیمش به ذوب آهن برد. مهاجم خوش استیل، زیرنظر یحیی بازیکن بهتری شد و حتی شانس دعوت به تیم ملی و به میدان رفتن برای این تیم را نیز پیدا کرد. آقای مربی در هفته های تصادف و مصدومیت پای او ایستاد و برای تماشای اولین گلش، 9 هفته صبر کرد. حسن زاده رفته رفته ریتم اش را به دست آورد و در پایان هفته بیست و هفتم، 9 گل برای ذوب به ثمر رساند. او قصد داشت این عدد را در بازی ساده با نفت دورقمی کند اما سرمربی تیم تصمیم گرفت در دقیقه 66، به این بازیکن برای دو بازی حساس آینده با ملوان و پدیده استراحت بدهد و این موضوع، موجبات اعتراض حسن زاده به سرمربی تیم را فراهم آورد.

توی این ماجرا اگر کم لطفی در کار باشد، بدون تردید کم لطفی حسن زاده به یحیی بوده است. از یاد نبریم که ذوب بدون حسن زاده، تیمی بود که 5 بار دروازه نفت را باز کرد و حسن زاده بدون ذوب، بازیکنی که شاید قرار بود در رقابت های لیگ بک دست و پا بزند.

     
آی اسپورت
2015-05-03 13:15:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر