فهرست
سردار می‌تواند بهترین انتقال لیورپول باشد
سردار می‌تواند بهترین انتقال لیورپول باشد

سردار می‌تواند بهترین انتقال لیورپول باشد

آی اسپورت - سایت «sportskeeda» در گزارشی امروز به احتمال سردار آزمون، ستاره ایرانی زنیت به لیورپول پرداخت که خبرش روز گذشته در سایت رسمی سرخ‌های مرسی‌ساید هم بازتاب داشته است. این سایت نوشت: «لیورپول برای تقویت خط حمله اش به سردار آزمون ستاره ایرانی زنیت است. سردار ملقب به مسی ایران است، اما او را با زلاتان ایبراهیموویچ نیز مقایسه می‌کنند. او اخیرا در فینال سوپر جام روسیه موفق شد ۲ گل بزند و لیورپولی‌ها از نزدیک بازی او را در این فینال تماشا کردند.»

هیچ شکی نیست که عملکرد آزمون در فینال سوپر جام روسیه استعدادیاب‌های لیورپول را شگفت زده کرده است، اما این عملکرد برای انتقال به لیگ بزرگ اروپایی کافی نیست. لیورپول همچنان سردار را زیر نظر دارد تا تصمیم نهایی درباره او را بگیرد.

آزمون ۲۴ ساله اکنون در بهترین شرایط قرار دارد و او می‌تواند سال‌های بهتری برای خود رقم بزند و می‌تواند از ستاره‌هایی مثل محمد صلاح یاد بگیرد. مسی ایرانی می‌تواند بهترین انتقال برای لیورپول باشد، چون امسال به دنبال قهرمانی در لیگ جزیره است.

۹ ۵  
آی اسپورت
2019-07-10 10:24:00
نظر دهید

۵ نظر
علیرضا
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۳۱
من همین الان بهشون توصیه میکنم بی خیالش بشن.بعدم ما زیاد تو این سالها اسم باشگاههای مختلف رو شنیدم معلوم نیست ایجنتش کیه
۴
حامد
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۵۳
زمانی پرسپولیسی ها به خاطر عدم دعوت علی‌پور توسط کی‌روش به تیم ملی، به سردار آزمون فحش میدادن
majid
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۱:۲۷
خدایا بسسسسه دیگه!!!
۶
ابی
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۳۴
جک روز :))))))
۳
محمد
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۶:۱۶
چند ساله هر چند وقت یکبار پیشنهاد لیورپول و لاتزیو و ... مطرح میشه, ولی آخرش از روستوف میره زنیت یا از زنیت میره روبین کازان
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر